Brit Wet

Platinum Adult Iberico & Greens 5kg VÝPREDAJ

K obľúbeným

Dnes odo mňa dostávaš zľavu 1 € Stačí zadať kód JESEN

* CENA PLATÍ LEN DO VYPREDANIA ZÁSOB. 70% čerstvé bravčové mäso pre dospelých psov, bez obilnín, polovlhké, hypoalergénne, superprémiové
Celý popis »
Skladom Autorizovaný predajca

PLATINUM ADULT Iberica + GREENS je superprémiové hypoalergénne polovlhké krmivo s nulovým obsahom zrnín (obilnín) pre dospelých psov všetkých plemien. Vďaka svojmu prírodnému, jednoduchému zloženiu je ľahko stráviteľné. Vyhovuje nutričným požiadavkám psov s citlivým zažívaním a problematickú črevnou mikroflórou. Zvyšuje imunitu a definitívne riešia rôzne potravinové intolerancie. Je vhodné aj pre seniorov. 

PLATINUM ADULT Iberica + GREENS je absolútnou špičkou medzi krmivami s označením Holistica FOOD, pretože skutočne každá zložka tohto krmiva má pre psa svoj nezameniteľný dietologický význam

Kompletné krmivo pre dospelých psov obsahuje len veľmi kvalitné suroviny, ktoré sú určené pre ľudskú spotrebu: 
Minimálne 70% čerstvého mäsa Iberica (polodivé španielske prasa), zemiaky, zelenina a ovocie, ako kvalitný zdroj fuktooligosacharidů. Za studena lisované oleje, pre optimálny pomer omega 3 a 6 mastných kyselín (pomer 1/4) .Výťažok zo slávky zelenoústej, vitamín K1 pre optimálny rast kostry a svalstva. Krmná zmes je len krátko tepelne upravená bez pridania vody a následne šetrne sušená a lisovaná. Táto technológia umožňuje ponechať v granulách 18% pôvodnej mäsovej šťavy, ktorá robí z PLATINUM NATURAL jedinečne chutné a šťavnaté krmivo. 

Vôňu a chuť masových granúl PLATINUM si Váš pes iste zamiluje. 

Krmivo PLATINUM je balené do kvalitných alu-fóliových vriec o maximálnej váhe 5kg. Tri samostatné vrecia uložené v kartónovej krabici tvoria optimálny chovateľské balenie 15kg. Tento spôsob balenia zabezpečuje vôňu a chuť do posledného sústa.
 
Zloženie:
Čerstvé mäso Iberica (z polodivého čierneho prasaťa) 70%, zemiaky, sušené ryby, sušené jablká, lososový olej, za studena lisovaný olivový olej, za studena lisovaný olej z ľanového semienka, sušená zelenina (mrkva, rajské jablko, lucerna, brokolica), zelený čaj, sušené ovocie (pomaranč, grapefruit), sušené pivovarské kvasnice, extrakt z morských mušlí (zdroj glukosamín hydrochloridu), ostroperec mariánsky, sušený fenikel, koreň smilaxu lekárskeho, zeler, artičok, žerucha, harmanček, púpava lekárska, sušený horec, juka , chlorid draselný.

Pri konzervácii sa používajú iba prírodné konzervačné látky. Antioxidanty na báze vitamínu E obsahujúce tokoferoly prírodného pôvodu a extrakt z jarabiny.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


 

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.