+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra všechny granule (borderka)

Orijen Cat & Kitten 340g

Orijen Cat & Kitten 340 g

Veľmi obľúbené krmivo Orijen pre mačky aj mačiatka. Obsahuje hydinu aj ryby, má úžasnú vôňu. Neobsahuje obilniny ani zemiaky a prekypuje vysoko kvalitnými proteíny. Najlepší štart pre mačiatka a výborná výživa pre dospelé mačky.

Orijen Cat & Kitten je plný proteínu z voľne chovaných kurčiat a moriek, rýb lovených v prírodných vodách a vajec z hniezdnych chovov. Všetky tieto suroviny sú nám dodávané čerstvé v bohato výživnom podielu celej koristi. Víťazne oceňované krmivá Orijen vám zaručia, že vaša milovaná mačka aj mačiatko budú spokojné, zdravé a silné.

Aby mohla žiť vaša mačka zdravý a spokojný život, je nevyhnutné dopriať jej čo najkvalitnejšie superprémiové krmivá. Granuly pre mačky predstavujú základný zdroj živín a energie pre vášho domáceho maznáčika. Pri ich výbere dbajte na kvalitu, zloženie aj špecifické potreby. Zaistíte tak svojej mačke vitalitu a pevné zdravie po celý jej život.

Hlavné prednosti krmiva Orijen Cat & Kitten:

  • vysoko výživná receptúra pre mačky aj mačiatka
  • obsahuje hydinu, ryby, ovocie a zeleninu
  • bez obilnín
  • bez zemiakov
  • veľmi drobná veľkosť granúl
  • extra silná vôňa
  • vhodné aj pre gravidné a dojčiace mačky.

KŔMNY NÁVOD

Pre vašu mačku existujú tri dostupné zdroje kalórií: proteíny, tuky a sacharidy.

ZATIAĽ ČO PROTEÍNY A TUKY SÚ PRE vašu mačku NEVYHNUTNÉ, SACHARIDY NIE.

V skutočnosti, mačky vo svojej strave žiadne sacharidy nepotrebujú. Rýchle sacharidy ako je napr. ryža, kukurica, zemiaky alebo tapioka zvyšujú hladinu cukru v krvi a rýchlo sa v tele ukladajú ako tuk. Nadmerné množstvo sacharidov spôsobuje u mačiek nadváhu.

Tým, že krmivo ORIJEN poskytuje viac kalórií z proteínu a tuku a menej zo sacharidov, je odrazom prirodzenej stravy Vašej mačky alebo mačiatka a znižuje tak riziko obezity, rezistencie na inzulín alebo cukrovky.

To je dôvod, prečo biologicky vhodné krmivo ORIJEN napodobňuje stravu, ktorú pre Vašu mačku alebo mačiatko vyvinula sama matka Príroda. Rovnako dôležitá je aj prirodzená chuť, koniec koncov, Vaša mačka si tiež zaslúži pochutnať si na svojom jedle. Rovnako ako vy aj Vaša mačka je jedinečná a jej stravovacie požiadavky sa líšia podľa druhu plemena, prostredia, veku a aktivity. To je dôvod, prečo navrhujeme začať s kŕmnym návodom nižšie a sledovať jej váhu a podľa potrieb porcie prispôsobiť. Kŕmte dvakrát denne a pamätajte na to, aby Vaša mačka mala vždy k dispozícii čerstvú, čistú vodu.


Zloženie:
Čerstvé kuracie mäso (18%), čerstvé morčacie mäso (7%), čerstvá celé vajcia (5%), čerstvá kuracia pečeň (5%), čerstvý celý platesa (4%), čerstvý celý sleď (4%), čerstvá morčacie pečeň (4%), čerstvá kuracie srdce (4%), čerstvá morčacie srdce (4%), čerstvé kuracie krky (4%), kura (dehydrované, 4%), morka (dehydrovaná, 4%), celá makrela (dehydrovaná , 4%), celá sardinka (dehydrovaná, 4%), celý sleď (dehydrovaný, 4%), kurací tuk (3%), celá červená šošovica, celý zelený hrach, celá zelená šošovica, celá cícer, celý žltý hrach, vláknina z šošovky, celej fazuľa Pinto, celé fazuľa navy, kuracie chrupavky (dehydrované, 1%), olej zo sleďa (1%), kuracia pečeň (mrazemsušená), morčacie pečeň (mrazom sušená), čerstvé celé tekvica, čerstvé celé maslová tekvica, čerstvé celé cuketa, čerstvý celý paštrnák, čerstvá mrkva, čerstvá celé jablká reddelicious, čerstvé celé hrušky bartlett, čerstvá kel, čerstvý špenát , Čerstvé listy červenej repy, čerstvé listy kvaka, hnedá morská riasa, celé brusnice, celé čučoriedky, celé plody muchovníka, koreň čakanky, kurkuma, pestrec, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky.

Zaručená analýza:
Proteín 40%, obsah tuku 20%, Hrubý popol 8%, Vláknina 3%, Vlhkosť 10%, Vápnik 1,4%, Fosfor 1,1% Horčík (max.) 0,1%, Taurín (min.) 0 , 2%, Omega-6 3,1%, Omega-3 1%, DHA / EPA 0,3% / 0,2%

Doplnky (na kg):
 Výživové doplnky: Zinok: 100 mg; Meď: 11 mg; Cholínchlorid: 1200 mg. Mikroorganizmy: Enterococcusfaecium NCIMB10415: 600x10 ^ 6 CFU.

Odporúčané dávkovanie Orijen Cat & Kitten:
Hmotnosť:2kg3kg4kg5kg6kg8kg10kg
Udržanie váhy:35g45g65g65g85g100g115g
Zníženie váhy:---65g65g85g85g
Staršie mačka:35g35g40g65g65g85g85g

Ako nás vidia naši zákazníci

MG
23.10.2021 09:50 Marija G.

Velmi spokojny, akurat nad urcitu sumu by mohlo byt dopravne zdarma ☺️

ZD
23.10.2021 09:35 Zuzana D.

Zásielka mi bola doručená v poriadku, ďakujem pekne.

TP
22.10.2021 23:11 Tomáš P.

1***

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.