383 800 199
Acana + párky
Fitmin krmiva

Nativia Cat Adult Salmon&Rice Active 1,5kg

K obľúbeným

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko: tu

92% losos, ryža, superprémiové. Bez obilnín, pre dospelé mačky od 12 mesiacov a aktívne mačky.
Celý popis »
Skladom Autorizovaný predajca

Kompletné, výživné krmivo Nativia Cat Adult pre dospelé mačky od 12 mesiacov a aktívne mačky, s obsahom lososieho mäsa a ryže. Nativia je správne krmivo pre mäsožravce, pretože obsahuje veľmi vysoký podiel živočíšnych bielkovín a zároveň nízky obsah sacharidov.

Receptúra granúl prostredníctvom vyváženého obsahu minerálnych látok napomáha predchádzaniu výskytu močových kameňov a s tým spojených problémov s ochorením spodných ciest močových. Podpora správnej činnosti tráviaceho traktu je zabezpečená prostredníctvom prírodných zdrojov: extraktom z čakanky (prebiotikum) a prítomnosťou baktérií Enterococcus faecium (probiotikum). Tieto zdroje obmedzujú výskyt patogénov v črevách a tým posilňujú imunitný systém organizmu. Receptúra rešpektuje prirodzenú výživu mačky. Vysoká stráviteľnosť krmiva a použitie netradičných surovín v podobe sušeného arktického krillu a manioku zaistia zdravú výživu mačky.

Podpora správnej činnosti tráviaceho traktu je zabezpečená prostredníctvom prírodných zdrojov (extraktom z čakanky a prítomnosťou baktérií). Receptúra granúl prostredníctvom vyváženého obsahu minerálnych látok napomáha predchádzaniu výskytu močových kameňov a s tým spojených problémov s ochorením spodných ciest močových.

  • prírodné antioxidanty vo forme zmesi tokoferolov a rozmarínového extraktu
  • prebiotiká a probiotiká pre zdravé trávenie
  • podpora zdravého močového systému
  • taurín pre správnu funkciu srdca a dobré videnie


Zloženie:
Múčka z bielej ryby 16%, kvalitné kuracie dehydrované mäso 16%, lúpaná ryža 15,5%, kurací tuk 14%, tapioka, kvalitné hydrolyzovaný lososový proteín 5,5%, hovädzie oškvarky 5%, cukrovarské rezky sušené, hydrolyzované kuracie mäso a pečeň 3%, sušený arktický krill - Euphausia superba 2%, pivovarské kvasnice, čakankový inulín 0,2%, juka 0,03%, glukosamín, chondroitín-sulfát.
 
Analytické zložky:
Hrubý proteín 33%, oleje a tuky 19%, vláknina 2,1%, popol 6%, vápnik 0,9%, fosfor 0,7%, sodík 0,38%, horčík 0,1% .

Dávkovanie:

Krmivo nechajte mačke k dispozícii po celý deň. Veľkosť dennej kŕmnej dávky uvedená v tabuľke (viď galéria) je len orientačná. Skutočná potreba zvieraťa sa môže meniť podľa veku, pohlavia, zdravotného stavu, teploty okolitého prostredia a hlavne podľa úrovne aktivity. Preto je nutné podávané množstvo krmiva regulovať tak, aby mačka nepriberal a udržala si zdravú aktívny kondíciu. Nezabudnite zabezpečiť Vašej mačke dostatok čerstvej pitnej vody.

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.