+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Supreme Selective Rat potkan 1,5kg

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre potkany v každom veku.... celý popis
Nie je skladom
Naskladnenie produktu postrážime za vás. Nastaviť stráženie

Vyberte si variantu

Supreme Selective Rat 1,5 kg

Kompletná a vyvážená superprémiová strava, ktorá dokonale vyhovuje stravovacím požiadavkám potkanov. Toto monokomponentný extrudované krmivo s identickými kúskami zabezpečuje, že si váš potkan nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí. Tu máte istotu, že potkan z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jej zdravie a pohodu.

  • Krmivo obsahuje ovocie, ako sú jablká a čierne ríbezle, pre ich antioxidačné vlastnosti a ako zdroj vitamínov pre dlhodobé udržanie zdravia.
  • Obsahuje vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín a nízky podiel nasýtených mastných kyselín a cholesterolu pre zdravé srdce a obehový systém.
  • Krmivo je prirodzene chutné, bez pridaného cukru a neobsahuje ani umelé farbivá.
  • Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

Zloženie:
pšenica, sójová múčka, jačmeň, ovos, sójový olej, sušené jablká, sušený čierne ríbezle, pšeničná múka kŕmna, uhličitan vápenatý, soľ.

Nutričné doplnkové látky na kg krmiva:
vitamín A 15000 IU, vitamín D3 1500 IU, monohydrát síranu železnatého 152mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5mg, pentahydrát síranu meďnatého 20mg, oxid manganatý 38mg, oxid zinočnatý 62mg, seleničitan sodný 0,2 mg.

Analytické zložky:
hrubý proteín 14%, vláknina 4%, oleje a tuky 4%, popol 5%, vápnik 0,6%, fosfor 0,4%

Dávkovanie:
Priemerný dospelý potkan denne potrebuje približne 20 - 25g krmiva Supreme Science Selective Rat - potkan. Krmivá radu Supreme Selective možno zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa. Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode.


Ako nás vidia naši zákazníci

MF
25.11.2020 18:58 Miroslav Fülöp

Všetko bolo v poriadku, balík dobre zabalený, ale pri ťažkých balíkoch (ten môj mal cca 20 kg) by sa zišla nejaká šnúrka pre lepšie prenášanie. Ale inak všetko v poriadku.

KJ
25.11.2020 16:09 Katarína Jankovičová

Tentokrat objednavka dorazila v cas a v poriadku.Spokojnost.

JK
25.11.2020 12:19 Jarka Kováčová

S Vaším eshopom som max spokojná. Ale nakoľko ste mi jednu objednávočku neposielali po úhrade ani po 2t, a ďalšie sprárovanie platby s objednávkou trvalo viac , ako 5 dní, už platím radšej len v hotovosti. Toto jediné by ste možno mohli doladiť. Inak som maximálne spokojná. Ako s cenami, tak s ponukou. Tak aj s expresným dodaním, ak ide o platbu na dobierku. Ak niekto hľadá krmivko vždy Vás doporučím.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.