+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Arpalit Dog elektronický repelent pre psy

Arpalit Dog elektronický repelent pre psy

Veterinárny elektronický prostriedok Arpalit slúžiaci ako repelent pre psy odpudzujúci kliešte.

Elektrorepelent je vhodný pre psov všetkých veľkostí a každého veku. Používajú ho psíčkari, ktorí majú šteňatá aj staršie a slabšie psy (chorých psov alebo psov v rekonvalescencii). Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy s frekvenciou 40 kHz (frekvencia pre človeka i zviera nepočuteľná). Tieto impulzy rušia a odpudzujú všetky parazity v okruhu 3 metrov od zvieraťa. Aby repelent bránil psíka pred parazitmi, je potrebné ho správne upevniť na obojok podľa návodu. Pri správnom použití sa zamorené zviera do 35 dní od nasadenia odparazituje.

Výhody elektrorepelentu Arpalit:

  • netoxický
  • bez zápachu
  • účinnost pri daždi neklesá
  • nepočuteľné ultrazvukové vlny
  • vhodné pre každé plemeno a každú vekovú kategóriu

Spôsob použitia: pozri obrázok v galérii produktu; používajte hlavne v období najvyššieho výskytu parazitov (marec-október); pri kúpaní odkladajte

1) Vyberte prístroj z obalu. 2) Odstráňte červenú poistku. 3) Po 10tich zablikaní LED svetla sa zariadenie zaktivuje. Po aktivácii repelentu je odhadovaná životnosť zhruba 10-12 mesiacov. Elektrorepelent je napájaný lítiovou batériou, ktorá nie je dobíjacia ani vymeniteľná. 4) Elektronický repelent pripevnite na obojok zvieraťa. Pozor! Otvor s mriežkou musí smerovať k telu zvieraťa. Z neho sú vydávané ultrazvukové vlny, ktoré odpudzujú kliešte a iný hmyz. 5) Na kontrolu funkcie stlačte malé tlačidlo nad mriežkou. Ak sa rozsvieti LED žiarovka, prístroj je aj naďalej funkčný.

Upozornenie: Uchovávajte v suchom prostredí pri teplote 5 - 25 °C a mimo dosahu detí. Dbajte na zvýšenú opatrnosť pri manipulácii u malých detí (produkt je malý a hrozí nebezpečenstvo vdýchnutia, prehltnutia i.). Chráňte elektrorepelent pred potopením vo vode a pred poškodením iným zvieraťom.

Chráňte svojho maznáčika pred nepríjemnými parazitmi! V našej ponuke zoženiete veľa antiparazitných prípravkov pre psov, ktoré proti nim spoľahlivo účinkujú.


Ako nás vidia naši zákazníci

FK
30.11.2021 18:59 Fany k.

vsetko super

IS
30.11.2021 16:13 Iveta S.

Som spokojná.

JK
30.11.2021 12:16 Ján K.

veľmi

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.