383 800 199
Acana + párky
Fitmin krmiva

Arden Grange Dog Prestige 2kg

K obľúbeným

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko: tu

Kuracie (čerstvé 19%), superprémiové, hypoalergénne. Pre náročných dospelých psov s vyššími požiadavkami na prísun kalórií, s vysokým stupňom záťaže aj pre gravidné a dojčiace suky. Extrémne chutí diéta vhodná pre náročných psie stravníkov
Celý popis »

Arden Grange Prestige rich in fresh chicken je superprémiové holistické krmivo pre dospelých psov vrátane malých a trpasličích plemien pre udržanie vynikajúce a výstavnej kondície. Receptúra Prestige má vyššiu kalorickú hodnotu pre dostatok energie pre aktívnych psov. Vhodné aj pre sučky pred plánovaným krytím, pri gravidity a v období dojčenia vďaka vysokému obsahu kyseliny listovej.

Základ tvorí kuracie a rybie mäso potravinárskej kvality - dostatok dobre stráviteľných bielkovín. Hlavným zdrojom energie je živočíšny tuk, rybie a kuracie. Veľkosť granuliek je dobre prijímaná aj tými najmenšími plemenami. Navyše extrakt z brusníc posilňuje imunitu a chráni močové cesty.

Zloženie:
Čerstvé kurča (19%), kuracia múčka (min. 19%), celozrnná biela ryža, celozrnná kukurica, kurací tuk konzervovaný zmesou tokoferolov a rozmarínu, repná dužina, sušené vajcia, rybia múčka, sušené pivovarské kvasnice, ľanové semienko, rybací tuk, minerály vrátane chelátov Zn, Fe a Cu, vitamíny, nukleotidy, FOS, MOS, extrakt z brusníc, chondroitín sulfát, glukosamín sulfát, MSM, extrakt z juky.

Analýza: Metabolizovateľná Energia: 4350 kcal / kg
Bielkoviny 30.0%, Tuk 21.0%, Vláknina 3.0%, Popol 7.0%, Vlhkosť 8.0%, Omega-6 - 4.21%, Omega-3 - 0.68%, Vitamín A 22000 mj / kg, Vitamín D3 1500 mj / kg, Vitamín E 150 mj / kg, Vápnik 1.40%, Fosfor 0.95%, Meď 23.00mg / kg.

Odporúčanie:
Krmivo môžete skrmovať suché alebo navlhčené, navlhčené nenechávajte v miske dlhšie než pol hodiny. Dospelým psom rozdeľte dennú kŕmnu dávku na dve porcie, šteňatám podľa veku na 5-3. Pes musí mať dostatok pitnej vody. Na krmivo prechádzajte postupne. Neprekrmujte.

Odporúčané pre:
Dospelé psy s vyššími požiadavkami na prísun kalórií
Dospelé psy s vysokým stupňom záťaže
Gravidné a dojčiace suky

Môže byť tiež podávané:
Chorým psom, či psom v rekonvalescencii
Psom sa zníženou chuťou prijímať diétu
Psom, u ktorých je potrebné zvýšiť telesnú hmotnosť
Psom, ktorí sú zvyknutí na varenú stravu, nie je k dispozícii mraznička, a je potrebné ich na krátky čas, napríklad z dôvodu cestovania, kŕmiť granulovanú diétou

Informácie o živinách
Vysoký podiel kuraťa - ponúka mäso s vysokým percentom bielkovín s vysokou biologickou hodnotou
Vysoký obsah kuracieho tukov ako primárneho zdroja tuku - udržiava dobrú kvalitu kože a srsti a zachováva stálu energetickú bilanciu
Extrémne chutí diéta vhodná pre náročných psie stravníkov
Koncentrované živiny krmiva - ideálne pre pracujúcich psov vyžadujúce diétu bohatú na energiu
Vyšší podiel vajec - vynikajúci zdroj bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre rast a obnovu buniek a svalového tkaniva
Ideálne pre gravidné a dojčiace suky - obsahuje vyššie množstvo kyseliny listovej


 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.