+420 383 800 199
RC Breed 05/2021
RC výhodné balíčky

Arden Grange Puppy Weaning 6kg

Arden Grange Puppy Weaning 6 kg

Superprémiové krmivo Arden Grange Weaning / Puppy rich in fresh chicken je určené pre šteňatá od odstavu do dospelosti. Granule sú vhodné tiež pre gravidné a dojčiace suky. Konzistencia granuliek dovoľuje vytvoriť z krmiva kašu pre šteňatá, ktoré takto postupne naučíte prijímať pevnú stravu.

Veľmi starostlivo vybrané suroviny v najvyššej kvalite zaručí perfektnú výživu v období rastu a vývoja. Práve toto je obdobie, kedy krmivo nejzásadnejšie ovplyvní celkové zdravie zvieraťa. Granule obsahujú bielkoviny pochádzajúce z kuracieho mäsa aj múčky, celkovo 50% celkového zloženia.

Receptúra je vysoko stráviteľná, nedráždi zažívací trakt a je vhodná aj pre mini a trpasličie plemená.

Arden Grange neobsahuje sóju, lepok, hovädzie bielkovinu, suroviny s rastovými hormónmi, pridaný cukor ani soľ, je konzervované úplne prírodnou cestou a vyrába sa iba vo Veľkej Británii.

Gravidné a dojčiace sučky, šteňatá od 2.- 8. týždňa, malé a stredné plemená prípadne i do ukončenia vývoja, vhodné aj pre dospelých jedincov trpasličích plemien. Alternatívnou receptúrou pre gravidné a dojčiace suky a dospelých jedincov trpasličích plemien je Prestige Rich In Fresh Chicken. Malá veľkosť granuliek, ľahká príprava kaše pre šteniatka v odstave - rozmočí sa po krátkej dobe sa rozšľahá vidličkou.

Vysoká kalorická hustota - malé výživné porcie ideálne pre malé šteniatka a trpasličie plemená s náchylným zažívacím traktom. Bohaté na čerstvé kuracie mäso - zdroj bielkovín najvyššej kvality. Hladiny bielkovín, tukov, vitamínov a minerálov pre obdobie najväčšieho rastu šteniat.

Doporučené pre:

  • Všetky plemená psov vo veku 3 až 8 týždňov
  • Šteňatá vyžadujúce kašovitú stravu

Môže byť tiež podávané:

  • Šteňatám malých plemien starších ako 8 týždňov
  • Šteňatám stredných plemien vo veku 3 až 12 týždňov
  • Dojčiacim alebo gravidným sukám
  • Dospelým psom malých plemien s malou chuťou prijímať potravu alebo jedincom, u ktorých je potrebné zvýšiť ich telesnú hmotnosť

Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete Granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


Zloženie:
kuracia mäsová múčka (26%), čerstvé kuracie mäso (18%), ryža (14%), kukurica, kurací tuk, kvasnice, repné odrezky, celé sušené vajcia, rybia múčka, kuracie hydrolyzát, hydrolyzovaná kuracia múčka, ľanové semienko, rybie tuk, prebiotiká FOS, prebiotiká MOS, brusnice, extrakt z juky, glukosamín, MSM, chondroitín, nukleotidy.

Analytické zložky:
hrubý proteín 32%, hrubý tuk 20%, vláknina 2,5%, popol 7%, vápnik 1,45%, fosfor 1,05%, omega-3 0,95%, omega-6 2,87%.

Pridané doplnkové látky:
vitamín A 24 000 m.j./kg, vitamín D3 1 733 m.j./kg, vitamín E 168 m.j./kg. Fe / síran železnatý monohydrát / 167 mg, Fe / chelát železa a aminokyselín n-hydrát / 33 mg, I / jodičnan vápenatý bezvodý / 2,40 mg, Cu / síran meďnatý pentahydrát / 40 mg, Cu / chelát medi a aminokyselín n- hydrát / 33 mg, Mn / síran mangánatý monohydrát / 116 mg, Zn / síran zinočnatý monohydrát / 278 mg, Zn / chelát zinku a aminokyselín n-hydrát / 333 mg, Se / seleničitan sodný / 0,70 mg. Antioxidanty (výťažky z rozmarínu a výťažky bohaté na tokoferoly).

Ako nás vidia naši zákazníci

PO
05.05.2021 20:59 Peter O.

Som spokojny prišlo to veľmi rýchlo

LZ
05.05.2021 18:53 Lenka Z.

Veľmi spokojný

VM
05.05.2021 17:10 Veronika M.

Dakujem

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.