+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Vetericyn Hydrogél koža a rany 237ml spr, all animals

Vetericyn Hydrogel kože a rany 237ml spr, all animals

Veterinárny prípravok Vetericyn Hydrogel je určený prevažne pre lokálnu aplikáciu na povrchové rany a popáleniny miernejšieho charakteru, boľavé miesta a podráždenú kožu. Prípravok pre psy aj iné zvieratá je vyrobený v USA. Jeho použitie je vhodné u všetkých druhov zvierat.

Výhody produktu Vetericyn HydroGel:

  • Bezpečný a netoxický
  • Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotiká
  • Nedráždivý a nevyvolávajúci senzibilizáciu
  • Bezpečný pri olízaní alebo v prípade požitia
  • Účinný na všetky typy kože u zvierat

Pokyny na použitie: Pred použitím dobre pretrepte. Ak je na postihnutom mieste príliš veľa srsti, dajte ju bokom. V prípade nutnosti ju ostrihajte. Nastavte trysku spreja. Miesto saturujte prípravkom. Ak je potrebné použiť krytie, saturujte ho hydrogélom Vetericyn pri každej výmene. Opakujte 3-4 krát denne, kým sa miesto nezahojí. Oplachovanie nie je nutné. Hydrogél je navrhnutý tak, aby priľnul k miestu aplikácie a pomaly sa odparoval, preto nie je nutné otierať jeho film ani žiadne zvyšky. Rýchlejšieho hojenia možno dosiahnuť, ak sú miesta očistená a udržiavaná vlhká. Prípravok je bezpečný pri použití v okolí úst, nosa, uší a očí.

Opatrenie pri použití: Liek je určený len na vonkajšie použitie. Ak sa objaví podráždenie, prestaňte prípravok používať a obráťte sa na veterinára. Len pre zvieratá. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Prípravok je bezpečný pri olízaní zvieraťom. V prípade systémových postihnutí sa vždy poraďte s veterinárom.

Uchovávanie: Uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu priameho slnečného svetla a tepla. NENECHÁVAJTE ZMRZNÚŤ, pretože by mohlo dôjsť k strate účinnosti lieku. Po použití dávkovač zatvorte.

Likvidácia: Odpad likvidujte súlade s platnými predpismi.

Balenie: 237 ml
Určené pre: všetky zvieratá


Zloženie:

  • Účinná látka: Kyselina chlórna (HClO) (0,010%).
  • Pomocné látky: Elektrolyzovaná voda (H2O), chlorid sodný (NaCl), chlórnan sodný (NaCl), kremičitan lithnosodnohořečnatý, hydrogénuhličitan sodný, fosfáty, síran sodný.

Ako nás vidia naši zákazníci

FK
30.11.2021 18:59 Fany k.

vsetko super

IS
30.11.2021 16:13 Iveta S.

Som spokojná.

JK
30.11.2021 12:16 Ján K.

veľmi

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.