+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Phytovet Dog Detoxication cure 500g

Phytovet Dog Detoxication cure 500g

Phytovet Dog Detoxication cure je detoxikačný bylinný prípravok.

Benefity prípravku Phytovet Detoxication cure:

  • podporuje odvod škodlivých látok z organizmu zvieraťa
  • zvyšuje celkovú odolnosť organizmu voči infekčným ochorením
  • užívanie je vhodné po prekonaní otravy, po liečbe syntetickými preparátmi, či po zákrokoch, pri ktorých bola použitá narkóza

Veľa chorôb a stavov celkovej únavy súvisí s toxickým stavom nášho organizmu, zhoršujúcim sa vplyvom narušeného životného prostredia. Ani u zvierat tomu nie je inak. Dog Detoxication Cure je zmes liečivých rastlín podporujúcich funkciu pečene, obličiek a močových ciest, orgánov vylučujúcich škodlivé látky z organizmu.

Chlorella, sladkovodná riasa obsiahnutá v tomto prípravku je známa svojou schopnosťou vyrovnať sa s toxickými látkami a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu voči infekciám. Zmes je vhodná ako pri akútnych, tak i pri chronických problémoch obličiek a pečene, možno ju bez obáv z vedľajších účinkov užívať aj dlhodobo.

Obzvlášť vhodné je užívanie tejto zmesi po zákrokoch, pri ktorých bola použitá narkóza, akým je napríklad kastrácia, po požítí antibiotík a iných umelo vyrábaných preparátov, alebo po prekonaní otravy.

Zaistite zdravie svojmu psíkovi tým, že podporíte správne fungovanie jeho metabolizmu. V tejto kategórii nájdete prípravky vo forme roztokov, pást, emulzií, tabliet a sypkých práškov. Kvalitné granuly pre psov tvoria základný predpoklad k vitálnemu životu vášho maznáčika. Často je ale potrebné napomôcť jeho zdraviu ešte ďalšou cestou.

Nutričné prípravky na podporu metabolizmu dodajú psíkovi potrebné vitamíny a minerály, poradí si so zníženou imunitou, zlým zažívaním aj pohyblivosťou

Hmotnosť balenia: 250 g

Dávkovanie:

  • psi do 10 kg váhy 1 odmerka denne
  • 11 - 20 kg 1,5 odmerky denne
  • 21 - 35 kg 2 odmerky denne
  • 36 - 50 kg 3 odmerky denne

1 odmerka = cca 3 g (súčasťou balenia)

Aplikácia:

Dennú dávku dôkladne zamiešame do základného krmiva. V prípade, že kŕmite viackrát denne, je vhodné dennú dávku rozdeliť. Pri akútnych stavoch je možné dávkovanie zvýšiť.


Zloženie:
chlorella, nechtík, fazuľa, praslička, rebríček, sladké drievko, harmanček, žihľava, mäta, pestrec, púpava

Ako nás vidia naši zákazníci

FK
30.11.2021 18:59 Fany k.

vsetko super

IS
30.11.2021 16:13 Iveta S.

Som spokojná.

JK
30.11.2021 12:16 Ján K.

veľmi

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.