+420 383 800 199
Výhodné balíčky
RC výhodné balíčky

Spací vak 3v1 šedá/tm.ružová XL pes, mačka č.3

Spací vak 3v1 šedá/tm.ružová XL pes, mačka č.3

Spací vak 3v1 DeLuxe pelech pre mačky, psy a ostatných domácich miláčikov. Oceníte ho nielen v prípade, že máte doma väčšieho psíka, ale je vhodný aj vo chvíli, keď sú vaši miláčikovia zvyknutí odpočívať spoločne. Vyrobený je zo 100 % fleecu, vďaka ktorému je príjemne mäkký a hebký na dotyk. Iste sa presvedčíte sami jediným dotykom. Vaši miláčikovia si ho obľúbia po prvom vyskúšaní. Tej jedinečnej mäkkosti nemožno odolať. Navyše dokáže aj skvele zahriať. Spací vak 3v1 je skladný a skvele poslúži aj ako pelech na cesty, navyše ho v prípade potreby môžete vyprať v práčke.

Benefity pelechu DE LUXE 3v1 XL:

  • ponúka 3 rôzne varianty odpočinku (pelech, spací vak, deka)
  • vyrobený zo 100 % fleecu
  • príjemne mäkký a hebký na dotyk
  • dokáže i skvele zahriať
  • možno prať v práčke

Spacák ponúka 3 rôzne varianty odpočinku. V základnom tvare je skvelým úkrytom pred okolitým svetom. Jednoduchým zrolovaním pripravíte otvorený oválny pelech s okrajmi, ktorý poskytne vašej zvieracej bande dostatok priestoru pre každého a kde budú zababušení ako v perinke. Ak však vaši štvornohí kamaráti preferujú otvorený priestor a radi sa počas odpočinku prevaľujú či rôzne "cestujú", premeňte spací vak v priebehu okamihu na priestrannú deku, ktorá ich nebude obmedzovať žiadnymi okrajmi.

Rozmery:

  • priemer pelechu 45 cm
  • veľkosť spacieho vaku 60 x 75 cm
  • veľkosť deky 60 x 150 cm

Aká je najobľúbenejšia mačacia činnosť? No predsa spánok a príjemný odpočinok. Mačky bežne prespia dve tretiny dňa. A je pre nich kľúčové, aby pre túto činnosť mali pokojné, ničím nerušené miesto, kde sa môžu bezstarostne ponoriť do ríše snov. S výberom mačacieho pelechu si dajte na čas. Porozmýšľajte, kde mačička najradšej chodí spávať, kam pelech umiestnite a či zvolený tvar bude ideálny pre jej každodennú relaxáciu.


Ako nás vidia naši zákazníci

JB
03.08.2021 09:32 Jana B.

Veľmi rýchle dodanie a veľký výber krmiva.

02.08.2021 10:05 Alexandra Š.

Spokojná, dodanie rýchlý, všetko v poriadku .

VP
01.08.2021 15:00 Viera P.

veľmi

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.