+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Royal Canin Medium Starter 12kg

Royal Canin Medium Starter 12kg

Kompletné krmivo pre stredné plemená, ktoré spĺňa potreby sučky a jej čerstvo narodených šteniat. Granule pre psov Starter Medium sú určené pre šteňatá do 2 mesiacov.

  • BIRTH PROGRAMME, ktorý vychádza z vedeckých výskumov, ponúka jedinečné nutričné riešenie, ktoré spĺňa potreby sučky a jej šteniat počas prvých piatich fáz životného cyklu: pôrodu, laktácie, odstavu a rastu až do veku 2 mesiacov.
  • Výsledkom kontinuálneho výskumu spoločnosti Royal Canin je výnimočná kombinácia živín - START COMPLEX, ktoré sú prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku a tu navyše obohatené o špecifické zložky účinne podporujúce zdravé trávenie a posilňujúci prirodzenú obranyschopnosť šteňaťa.
  • Obsah a zloženie živín, ktoré kopírujú potrebu príjmu vysokého obsahu energie na konci gravidity a počas laktácie.
  • Výživa, ktorá uľahčuje prechod z materského mlieka na pevnú stravu (energetická hodnota, kvalitné bielkoviny, tuky).
  • Granule ľahko rehydratuje, čím získavajú kašovitú konzistenciu, ktorá sučke a odstaveným šteňatám uľahčuje ich príjem.

Vďaka Birth-výživovému programu, ktorý bol vyvinutý za pomoci chovateľov, je krmivo optimálne upravené podľa požiadaviek sučiek a šteniat počas prvých 5 fáz života: gravidita, pôrod, dojčenie, odstavenie a 1. fázy vývoja šteniat do 2. mesiaca. Tento Štartovací komplex obsahuje popri cenných živín tiež esenciálne dodatkové látky, ktoré podporujú dobré trávenie šteniat. K tomu je vybudovaná a podporovaná prirodzená obranyschopnosť.

Vaša fena so šteňatami sa tak môže tešiť na kvalitné bielkoviny podporujúce trávenie a živiny budujúce prirodzenú obranyschopnosť. Zloženie sme navyše pripravili tak, aby si pochutnali aj tí najväčší maškrtníci. Granule v sebe ukrývajú exkluzívnu zmes vitamínov a špeciálnych živín z materského mlieka, ktoré dodajú fenke aj šteňatám to najdôležitejšie pre ich spokojný život. Krmivo tiež pomáha šteňatám s prechodom z materského mlieka na pevnú stravu. Stačí ho jednoducho rozmočiť vo vode a vznikne vám chutná kaša, po ktorej sa bude celá psia rodina oblizovať až za ušami.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


Zloženie:
Dehydrované hydinové mäso, ryža, živočíšne tuky, rastlinný bielkovinový izolát *, kukurica, repné rezky, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, minerálne látky, rybí tuk, sójový olej, frukto-oligosacharidy, soľ mastných kyselín, hydrolyzované kvasnice (zdroj Mann-oligosacharidov a beta glukánov), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

* L.I.P .: bielkoviny selektované pre svoju vysokú stráviteľnosť.

Nutričné doplnkové látky na kg krmiva:
Vitamín A: 13900 IU, Vitamín D3: 1200 IU, Beta-karotén: 40 mg, E1 (Železo): 47 mg, E2 (Jód): 3.6 mg, E4 (Meď): 8 mg, E5 (Mangán): 61 mg , E6 (Zinok): 201 mg, E8 (Selén): 0.08 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty.

Analytické zložky:
Bielkoviny: 30% - Oleje a tuky: 22% - Popol: 7.5% - Vláknina: 1.3%.

Ako nás vidia naši zákazníci

ĽŠ
28.11.2021 09:05 Ľuboslav Š.

Úplná spokojnosť ????

ZK
27.11.2021 17:13 Zuzana K.

všetko v poriadku, ďakujem

AW
27.11.2021 16:57 Anna W.

Ďakujem, zásielka prišla v poriadku.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.