+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg

Arion Dog Original Adult Small Chicken Rice 7,5kg

ARION ORIGINAL Adult Small Chicken & Rice je kompletné bezlepkové krmivo pre dospelých psov malých plemien, ktoré je špeciálne prispôsobené ich nutričným potrebám, aby sa globálne zlepšenie kvality života Vášho psa. 
Arion Original - Adult Small granule sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na malú ústnu dutinu a žalúdok psov malých plemien. Obsahujú požadovanú koncentráciu živín pre splnenie vysokej potreby energie Vášho psa. S Arion Original Adult Small sú nutričné potreby Vášho psa komfortne naplnené. 

Prebiotický efekt - obsahuje prirodzene fermentující vlákninu FOS a MOS na vytvorenie vybalansované črevnej mikroflóry a optimálneho trávenia. 

Vitalita - bohaté na vysoko kvalitnú, chutnú živočíšnu bielkovinu a vybalancovaný doplnok vitamínov a stopových prvkov na podporu orgánových funkcií a optimálneho trávenia počas celého života. 

Vysoká hladina energie - malé granule špeciálne vyvinuté na uspokojenie vysokých energetických a proteínových potrieb dospelých psov malých plemien. 

Použité kŕmne suroviny: 
Kurča (dehydrované 50%), ryža (35%), zemiaky, živočíšny tuk, hydrolyzovaný živočíšny proteín, hrach, cukrovarské rezky, vláknina, soľ, pivovarské kvasnice, minerálne látky, FOS, MOS, semená hrozna, rozmarín.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


Ako nás vidia naši zákazníci

ĽŠ
28.11.2021 09:05 Ľuboslav Š.

Úplná spokojnosť ????

ZK
27.11.2021 17:13 Zuzana K.

všetko v poriadku, ďakujem

AW
27.11.2021 16:57 Anna W.

Ďakujem, zásielka prišla v poriadku.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.