+420 383 800 199
RC Breed 05/2021
RC výhodné balíčky

Vetericyn Wound&Skin care 473ml All animals

Vetericyn Wound&Skin care 473ml All animals

Roztok pre starostlivosť o kožu a rany Vetericyn pre všetky zvieratá.

Tekutý roztok je vhodný na čistenie, zavlažovanie a prepláchnutie rán. Tým vytvára priestor pre optimálne podmienky hojenia. Prípravok Vetericyn na kožu a rany je vhodný pre všetky typy zvierat a je odporúčaný veterinármi.

Výborný na:

  • rezné rany, abrázia a bascesy
  • hot spoty, kožné vyrážky a popáleniny
  • miesta po operácii
  • zvlhčovanie obväzov na rany 

Návod na použitie: Pretrepte roztok. Odstráňte (odstrihnite) prekážajúcu srsť z rany. Nastavte trysku aplikátora. Postihnuté miesto postriekajte. Proces opakujte 3 - 4x denne alebo pri každej výmene krycieho materiálu (obväz) až do úplného zahojenia. Ak je miesto rany poriadne očistené a udržiavané vo vlhkosti, doba hojenia sa skracuje. Prípravok je možné používať aj na rany v okolí očí, uší, nosa a papule.

Charakteristika prípravkov Vetericyn: Využívajú technológie na báze kyseliny chlórnej (roztoky novej generácie pre starostlivosť o rany a kožu). Roztoky s vyváženým pH slúžia na vyčistenie, irigáciu a debridement rán (chirurgické vyčistenie). S prípravkami Vetericyn je starostlivosť o vaše zvieratá ľahká, jednoduchá, bezpečná a hlavne účinná. Výrobky sú netoxické a obranné.

Vlastnosti prípravkov Vetericyn, ktoré sú vyrábané v USA: netoxické, bez steroidov a antibiotík a alkoholu, účinný vo všetkých štádiách života, bez jódu a čajovníkového oleja, bezpečný v prípade olizovania alebo požitia, bezpečný pri použití okolo očí a uší a papule, šetrný k životnému prostrediu, nepoškodzuje zdravé tkanivo, neštípe, nespôsobuje senzibilitu.

Rovnako ako pre človeka, aj pre psa je hygiena dôležitá. Preto kvalitná kozmetika pre psov nesmie doma chýbať žiadnemu psičkárovi. Do základnej výbavy patria šampóny pre psy a samozrejme kondicionéry.


Ako nás vidia naši zákazníci

KK
16.05.2021 14:10 Katarina K.

Spokojnost

MP
16.05.2021 11:46 Miloš P.

Veľmi aj s darčekom naviac

KK
14.05.2021 20:27 Katarína K.

Zásielka prišla vporiadku neboli ani žiadne problémy a bolo to pekne, poriadne zabalené. Za mňa super.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.