+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
black

Vetericyn Wound&Skin care 473ml All animals

Starostlivosť o rany a pokožku, pre všetky zvieratá.... celý popis
Nie je skladom
Naskladnenie produktu postrážime za vás. Nastaviť stráženie

Vyberte si variantu

Vetericyn Wound&Skin care 473ml All animals

Roztok pre starostlivosť o kožu a rany Vetericyn pre všetky zvieratá.

Tekutý roztok je vhodný na čistenie, zavlažovanie a prepláchnutie rán. Tým vytvára priestor pre optimálne podmienky hojenia. Prípravok Vetericyn na kožu a rany je vhodný pre všetky typy zvierat a je odporúčaný veterinármi.

Výborný na:

  • rezné rany, abrázia a bascesy
  • hot spoty, kožné vyrážky a popáleniny
  • miesta po operácii
  • zvlhčovanie obväzov na rany 

Návod na použitie: Pretrepte roztok. Odstráňte (odstrihnite) prekážajúcu srsť z rany. Nastavte trysku aplikátora. Postihnuté miesto postriekajte. Proces opakujte 3 - 4x denne alebo pri každej výmene krycieho materiálu (obväz) až do úplného zahojenia. Ak je miesto rany poriadne očistené a udržiavané vo vlhkosti, doba hojenia sa skracuje. Prípravok je možné používať aj na rany v okolí očí, uší, nosa a papule.

Charakteristika prípravkov Vetericyn: Využívajú technológie na báze kyseliny chlórnej (roztoky novej generácie pre starostlivosť o rany a kožu). Roztoky s vyváženým pH slúžia na vyčistenie, irigáciu a debridement rán (chirurgické vyčistenie). S prípravkami Vetericyn je starostlivosť o vaše zvieratá ľahká, jednoduchá, bezpečná a hlavne účinná. Výrobky sú netoxické a obranné.

Vlastnosti prípravkov Vetericyn, ktoré sú vyrábané v USA: netoxické, bez steroidov a antibiotík a alkoholu, účinný vo všetkých štádiách života, bez jódu a čajovníkového oleja, bezpečný v prípade olizovania alebo požitia, bezpečný pri použití okolo očí a uší a papule, šetrný k životnému prostrediu, nepoškodzuje zdravé tkanivo, neštípe, nespôsobuje senzibilitu.

Rovnako ako pre človeka, aj pre psa je hygiena dôležitá. Preto kvalitná kozmetika pre psov nesmie doma chýbať žiadnemu psičkárovi. Do základnej výbavy patria šampóny pre psy a samozrejme kondicionéry.


Ako nás vidia naši zákazníci

01.03.2021 13:44 Mária Č.

Všetko v poriadku

RT
01.03.2021 12:00 Richard T.

ok, všetko vporiadku

JH
01.03.2021 10:47 Jana H.

Rychle dodanie a produkt splnil ocakavania

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.