+420 383 800 199
black
RC výhodné balíčky

Animonda Grancarno Senior hovädzie, morčacie srdcia 800g

Príchuť hovädzieho 40%, morčacieho srdca 7%, prírodné mokré krmivo pre starších psov. Neobsahuje chemické konzervanty a umelé farbivá... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Animonda Grancarno Senior hovädzie, morčacie srdcia 800 g

Konzerva Animonda GranCarno je kompletné vlhké krmivo pre psích seniorov (cca starších ako 7 rokov) s kúskami čerstvého mäsa, ktoré sú v tomto krmive spracované do chutných kúskov. Špeciálna kombinácia rôznych antioxidantov chráni imunitný systém a obranyschopnosť. Receptúra navrhnutá presne pre staré psy pomáha chrániť a vyživovať kĺby, je ľahko stráviteľná a nenáročná pre citlivé trávenie. To všetko dohromady vytvorí perfektné krmivo s výnimočne lahodnou chuťou, po ktorej sa Vaše psík bude môcť utĺcť.

V krmive GranCarno Senior sú použité výhradne starostlivo vybrané zložky. V konzerve je zachovaná prirodzená štruktúra mäsa, ktorú dokazujú jasne rozoznateľné kúsky. Tiež chuť je pravá a nefalšovaná - taká, akú majú psi radi. Mäsová konzerva Animonda GranCarno urobí ten najlepší dojem - predovšetkým na Vášho štvornohého kamaráta. Špeciálna kombinácia rôznych antioxidantov chráni imunitný systém a posilňuje odolnosť organizmu.

Zásadne neobsahuje umelé dochucovadlá, sóju, farbivá a konzervačné látky. GranCarno - to je pochúťka a zároveň zdravé a vyvážené krmivo.

Vďaka mnohým príchutiam konzerv pre psov môže chlpáč zakaždým vyskúšať niečo iné. Či už dáva prednosť kuraciemu mäsu, hovädziemu mäsu alebo mu skôr vonia losos, jahňa a zverina, u nás pre neho iste vyberiete to pravé pod zub.


Zloženie:
40% hovädzieho (pľúca, mäso, pečeň, srdce, obličky, vemeno), vývar 31%, 21% kura (pečeň, mäso, žalúdok, krk), 7% morčacie srdcia

Analytické zložky:
proteín 10,5%, obsah tuku 7%, popol 0,4%, vláknina 2%, vlhkosť 79%.

Ako nás vidia naši zákazníci

KD
23.04.2021 05:32 Katarína D.

Psík je spokojný, ďakujeme.

MJ
22.04.2021 20:28 Michal J.

Rychle vybavenie objednavky a postovne zadarmo.

ŠN
22.04.2021 17:06 Štefan N.

Vsetko doslo vcas je to ok

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.