+420 383 800 199
Výhodné balíčky
RC výhodné balíčky

Farmina CIBAU Dog Adult Sensitive Fish&Rice 2,5kg

Farmina CIBAU Dog Adult Sensitive Fish&Rice 2,5kg

Cibau Active Formula je kompletné krmivo pre psov s vysokým stupňom fyzickej aktivity.  Cibau Dog Adult Sensitive Fish&Rise plne uspokojí hlavné nutričné požiadavky pre pracovné psy, pretekajúce psy, kotné a kojace fenky a psy vystavené intenzívnej psychickej záťaži. Obsahuje tie najlepšie látky pre zaistenie kompletnej a vyváženej stravy vášho psa.

Kuracie a rybie mäso zaručuje ten najkvalitnejší prísun bielkovín, ryža a kukurica dodávajú energiu vo forme sacharidov, repná drť je zdrojom najušľachtilejšej vlákniny, ktorá je užitočná pre správnu peristatiku čriev, kurací tuk a rastlinný olej garantujú perfektnú vyváženosť mastných kyselín /omega 3 a omega 6/, pivovarské kvasnice pomáhajú zlepšiť aktivitu čriev a sú bohaté na vitamíny B a D. Cibau Active Formula obsahuje všetky minerály a vitamíny pre správnu a vyváženú stravu.

Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka. Máme granule pre šteňatá a juniorov, pre dospelých psov aj pre starších psíkov - seniorov.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


Zloženie:
Kuracie dehydrované mäso /min.32%/, kurací tuk,  ryža /min25%/,  dehydrované rybie mäso, rybací olej, rastlinný olej, kukurica,  sušená repná drť, chlorid sodný, chlorid cholinu, chlorid draselný,  pivovarské kvasnice, DL-Metionin, karnitín, oxid zinočnatý, síran zinočnatý, oxid meďnatý, síran železitý, uhličitan železnatý, sulfát manganatý, jodid vápenatý, uhličitan kobaltu, seleničitan sodný, vitamíny.

Akostné znaky:
Vlhkosť 9%, Bielkoviny 27%, Tuky a oleje 15%, Vláknina 2,00%, Popol 7,50%, Vápnik 1,20%, Fosfor 0,90%.

Ako nás vidia naši zákazníci

02.08.2021 10:05 Alexandra Š.

Spokojná, dodanie rýchlý, všetko v poriadku .

VP
01.08.2021 15:00 Viera P.

veľmi

PT
31.07.2021 22:40 Piroska T.

Rýchle vybavenie objednávky, som veľmi spokojná.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.