+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
black

Annamaet OPTION 24% 11,35kg

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Príchuť losos, jahňacie, holistické, bez obilnín, pre všetkých psov všetkých plemien, aj pre gravidné a dojčiace fenky... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Granule Annamaet OPTION 24% predstavujú alternatívne holistickú variantu k hydinovým receptúram. Krmivo je vyrobené z divokých tichomorských lososov a zveriny. Receptúra vhodná pri rade potravinových alergií. Krmivo je vhodné pre psov vo všetkých životných štádiách - šteňatá, gravidné aj dojčiace suky a dospelých psov.

Annamaet je úplne bez obilnín.

Obsah bielkovín 24%, základ krmiva tvorí voľne žijúcej zverina, tichomorské ryby a hnedá ryža.
Veľkosť granúl 6-8 mm.
 
Benefity krmiva:

  • Holistická receptúra, prirodzene konzervované.
  • Receptúra bez kukurice a pšenice.
  • Bielkoviny z lososa a zveriny s nízkym podielom popola - zvyšujú stráviteľnosť bielkovín a optimalizujú aminokyselinový profil.
  • Zapojenie L-karnitínu v metabolizme tukov pomáha udržiavať svalovú hmotu a podporuje kognitívne funkcie.
  • Menhadenový olej (olej z rýb z čeľade sleďovitých) a ľanové semienko sú vynikajúce zdroje omega 3 mastných kyselín.
  • Zapojenie L-karnitínu v metabolizme tukov pomáha udržiavať svalovú hmotu a podporuje kognitívne funkcie.
  • Chelátová forma minerálov - pre ich ľahšie využitie a posilnenie imunitného systému.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


Zloženie:
Múčka z lososa, celozrnná ryža, proso, ovsené vločky, jahňacia múčka, jačmenné krúpy, repkový olej (canola), múčka zo sleďovitých rýb (Menhaden), menhadenový olej (konzervovaný zmesou tokoferolov prirodzeného pôvodu (vitamín E)), sušené paradajkovej výlisky, ľanové múčka, morské mikroriasy (zdroj mastných kyselín), mrkva, zeler, petržlen, šalát, žerucha, špenát, chlorid sodný, brusnice, Lactobacillus Acidophilus - sušený produkt fermentácie, oligofruktóza, juka schidigera, chlorid draselný.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 24,0%, oleje a tuky 13,0%, vláknina 4,0%, popol 7,5%, vlhkosť 10,0%, vápnik 1,1%, fosfor 0,85% , omega 6 mastné kyseliny 3,25%, omega 3 mastné kyseliny 1,2%, DHA 0,2%.
Metabolizovateľná energia 3802 kcal / kg.

Doplnkové látky:
Nutričné doplnkové látky/kg: Vitamín A 32.180 mj, vitamín D3 1.580 mj, vitamín E 179 mj, L-karnitín 35 mg, železo (chelát železa) 35,7 mg, jód (jodičnan vápenatý) 1,3 mg, meď (chelát medi) 5,4 mg, mangán (chelát mangánu) 3,6 mg, zinok (chelát zinku) 89 mg, selén (selenium kvasnice) 0,27 mg.

NOVÁ RECEPTÚRA UŽ NEOBSAHUJE MÚČKY Z DIVINY.

Šteňatá:
v období rastu by mala dostávať približne dvojnásobné množstvo kalórií na kg hmotnosti oproti dospelým psom. Krmivo Annamaet môžete podávať suché alebo navlhčené v niekoľkých dávkach počas dňa tak, ako šteňaťu vyhovuje, až do 3 mesiacov jeho veku. Potom podávajte krmivo 3x denne až do veku 6 mesiacov. Od 6. mesiaca podávajte 2x denne.

Dospelí psi:
odporúčanej kŕmnej dávky nájdete v tabuľke. Uvedené množstvá treba individuálne prispôsobiť veku a úrovni aktivity vášho psa.

Gravidné a dojčiace suky:
gravidita a dojčenie sú nutrične jedna z najnáročnejších životných období dospelých psov. Príjem krmiva by sa mal v priebehu gravidity navyšovať. Podávajte také množstvo krmiva, ktoré je nutné pre udržanie ideálnej hmotnosti vašej sučky. V období dojčenia sa môže príjem krmiva zvýšiť až na štvornásobok.

Ako nás vidia naši zákazníci

PS
23.01.2021 11:06 Peter Strešík

Veľmi spokojný

MC
20.01.2021 12:20 Michal Cíbik

Spokojny

MT
20.01.2021 10:26 Miriam Tokosova

Super ????????

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.