+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Nativia Cat Kitten 1,5kg

Nativia Cat Kitten 1,5 kg

Receptúra rešpektuje prirodzené zákonitosti výživy mačky. Ako správne krmivo pre mäsožravce obsahuje veľmi vysoký podiel živočíšnych bielkovín a zároveň nízky obsah sacharidov vďaka absencii iných obilnín - iba s ryžou. Vysoká stráviteľnosť krmiva a použitie netradičných surovín v podobe sušeného arktického krillu a manioku zaistí zdravú výživu mačky.

Nativite Adult Kitten obsahuje 94 % bielkovín živočíšneho pôvodu. Základom správneho rastu a vývinu mačiatka je konzumácia kvalitného a ľahko stráviteľného krmiva, ktoré spĺňa prísne kritériá všetkých svojich komponentov a to predovšetkým bielkovín a tukov. Kvalitná mäsová múčka poskytuje ľahko stráviteľnú bielkovinu a spoločne s hydinovým tukom a lososovým olejom, ktoré sú zdrojom ľahko využiteľnej energie, zaisťujú dostatok kvalitných živín pre tvorbu svalstva a kostry mačiatok. Astaxantín, prírodný antioxidant zo sušeného arktického krillu Euphausia superba, chráni bunky organizmu pred nežiaducimi voľnými radikálmi, a to ako extracelulárneho (mimobunkového), tak intracelulárneho (vnútrobunečného) pôvodu. Zároveň zvyšuje chutnosť krmiva a je zdrojom potrebných omega 3 mastných kyselín. V prvých týždňoch života je jediným zdrojom výživy mačiatka materské mlieko. Proces prechodu na granulovanú stravu (teda na diametrálne iné zloženie než bolo doteraz zvyknuté) je mačiatku uľahčený vďaka obsahu mliečnej bielkoviny zo sušenej srvátky. Okrem zdroja kvalitnej živočíšnej bielkoviny zvyšuje srvátka chutnosť krmiva. Mačiatka sú na začiatku svojho života plne závislé na látkach vyskytujúcich sa v materskom mlieku svojej matky. Jednou z kľúčových živín, ktoré toto mlieko obsahuje, je omega 3 mastná kyselina DHA (kyselina dokosahexanová). V krmivách pre mačky je táto nevyhnutná látka dotovaná z lososového oleja a ovplyvňuje správny vývoj mozgu.

  • veľmi kvalitné bielkoviny a tuky pre dobrý rast
  • prírodné antioxidanty vo forme zmesi tokoferolov a rozmarínového extraktu
  • mliečna bielkovina pre vynikajúcu chutnosť
  • DHA pre optimálny rozvoj mozgu

Rýdzo ČESKÁ ZNAČKA ktorá používa miesto kombinácie zvyčajne používaných obilnín celý produktový rad Nativia = iba na ryžu, v krmive nie sú použité problematické a mnohokrát alergizujúce obilniny s obsahom lepku. Radí sa medzi popredné značky na trhu.


Zloženie: Kvalitné kačacie dehydrované mäso 15,5%, kvalitné kuracie dehydrované mäso 15%, kurací tuk 15%, lúpaná ryža 12%, tapioka, hovädzie oškvarky 9%, hydrolyzované kuracie mäso a pečeň 5%, cukrovarské rezky sušené, múčka z bielej ryby 3%, srvátka sušená 3%, sušený arktický krill - Euphausia superba 2,2%, pivovarské kvasnice, lososový olej 1%, čakankový inulín 0,2%, juka 0,03%, glukosamín, chondroitín-sulfát.

Analytické zložky: Hrubý proteín 35%, oleje a tuky 21%, vláknina 2%, popol 6,5%, vápnik 1,1%, fosfor 0,7%, sodík 0,43%, horčík 0,1% .

Ako nás vidia naši zákazníci

FK
30.11.2021 18:59 Fany k.

vsetko super

IS
30.11.2021 16:13 Iveta S.

Som spokojná.

JK
30.11.2021 12:16 Ján K.

veľmi

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.