383 800 199
Acana + párky
Fitmin krmiva

Eukanuba Dog Adult Salmon 12kg + doprava zadarmo

K obľúbeným

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko: tu

Kompletné krmivo pre dospelých psov od 1 roka s obsahom mäsa z lososa.
Celý popis »

Kompletné krmivo Eukanuba Adult Salmon s lososom je určené pre dospelých psov od 1 roka. Vyrobené z jedinečnej antioxidačnej zmesi obsahujúcej vitamín E, ktorý pomáha psom užiť si dlhý život. Obsahuje prírodné zdroje vitamínov, minerálov a proteínov. 
Krmivo Eukanuba, bohaté na mäso zo severoatlantického lososa a obsahujúce viac druhov obilnín, je vyrobené z vysoko kvalitných prísad zabezpečujúcich kompletnú a vyváženú výživu. Jedinečná viaczrnná zmes obsahujúca jačmeň a ryžu je zdrojom vysoko kvalitných karbohydrátov nevyhnutných pre udržanie energie vášho psa. 

Pred tým než došlo k domestikácii psov, bola ich hlavným zdrojom potravy divočina. Aj dnes sú živočíšne proteíny základné stavebným kameňom výživy každého psa. 
Krmivo Eukanuba, bohaté na mäso zo severoatlantického lososa a obsahuje viac druhov obilnín, vychádza z prirodzených výživových požiadaviek vášho psa. Jeho prísadu č. 1 tvorí mäso z lososa. Kŕmte vášho psa v súlade s prírodou! 

Znaky krmiva:

  • Prísadou č. 1 je mäso z lososa
  • Bez pridaných prísad, umelých príchutí, farbív alebo konzervačných látok
  • Mäso z lososa je prírodným zdrojom rybieho oleja bohatého na vitamíny obsahujúce omega-3 mastné kyseliny nevyhnutné pre lesklú srsť a zdravú kožu vášho psa
  • Obsahuje prírodné zdroje vitamínov, minerálov a proteínov

Kŕmny návod: pozri tabuľku na obale. 

Zloženie: mäso z lososa (> 14%), ryža (> 14%), kuracie mäso, kukurica, cirok, jačmeň (> 10%), hydinové mäso, celé sušené vajcia, kukuričný olej, sušená repná dreň, vedľajšie produkty z kuracieho mäsa, živočíšny tuk, chlorid draselný, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, hexametafosforečnan sodný, uhličitan vápenatý, DL-metionín. Neobsahuje dochucovadlá, farbivá ani konzervačné látky. 

Akostné znaky: hrubé proteíny: 23%, vlhkosť 8%, neupravený olej 14%, popoloviny 7%, vláknina 3%, vápnik 0,95%, fosfor 0,83%, vitamín A 12000 mj / kg, vitamín D3 900 mj / kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, meď ako síran meďnatý 25 mg / kg. 


 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.