383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Brit Care Mini: mäsové kapsičky pre malé veľké psie lásky

Blogujeme Pridané 08.09.2020

Mäsko v delikátnej šťave spestrí jedálniček aj vyberavým chlpáčom. Táto pochúťka je špeciálne určená pre malé plemená psov.

Malí chlpáči sa pri správnej starostlivosti dožívajú relatívne dlhého veku. Ak by sme prerátali psie leta na tie ľudské, zistili by sme, že malé plemená sa dožívajú viac ako 100 rokov. A to je teda úctyhodný vek. Kvalita a dĺžka života psíka, aj toho úplne najmenšieho, ako je napr. Čivava, sa ale odráža v starostlivosti a kvalitnej strave, ktorú maznáčikovi majiteľ poskytne.

Prečo špeciálne krmiva pre malé plemená?

Chlpáč možno vyzerá ako malý plyšák, a preto niekedy majitelia zabúdajú, akú dôležitú úlohu hrá správna starostlivosť a hlavne špeciálne prispôsobené krmivo.

Predstavte si, aké to je byť malým psom. Taký jorkšír, malzétáček, krysařík alebo napríklad trpasličí jazvečík či pudel sa so svojím majiteľom snaží držať krok, ale pritom sa musí popasovať s nástrahami okolia, a to prevažne so špinou a prachom, ktoré sa držia na zemi. Do ich ňufáku sa dostane oveľa viac nečistôt, ako je tomu u veľkého psa.

Škodliviny oslabujú organizmus a zvyšujú aj hladinu stresu v tele. Preto nie je dobré zaťažovať malé psie telíčko ešte nevhodnou stravou, medzi ktorú patrí u týchto chlpáčov napríklad obilniny. Preto Brit vyrába špeciálne granule Brit Care Mini a teraz najnovšie aj kapsičky Brit Care Mini, ktoré sú dokonale prispôsobené pre malé psie lásky.

Brit Care Mini

Brit Care Mini Fillets in gravy

Rad Brit Care Mini teraz obsahuje okrem granuliek aj kapsičky. Kúsky mäsových filetov v delikátnej šťave predstavujú kompletnú plnohodnotnú výživu, ale využijete ich aj ako doplnok ku granulám pre vylepšenie chuťového zážitku psích gurmánov malých plemien. Zoženiete ich v šiestich príchutiach v gramáži 85 g.

Benefity kapsičiek

  • superprémiová kvalita
  • vysoká chutnosť
  • obohatené o prebiotiká pre dobré trávenie
  • vhodné aj pre prieberčivých psíkov
  • obsahuje rozmarín, kurkumu, klinček, citrusy a čučoriedky
  • optimálne zloženie pre malé plemená psov
  • grain free - bez obilnín

Brit Care Mini Fillets in gravy kapsičky pro malé psy

Príchute

Brit Care Mini Fillets in Gravy   

 

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.