383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Granuly pre psov

Česká značka Brit vyrába pre vašich psíkov krmivá s láskou, aby chlpáčom chutilo a dostalo sa im tej najlepšej starostlivosti. Svojmu štvornohému miláčikovi môžete vybrať z niekoľkých radov granúl.

Brit Premium by Nature: Prémiový rad predstavuje plnohodnotné a chutné krmivo s vysokým podielom mäsa. Starostlivo vybrané suroviny z prírodných zdrojov zaisťujú vysokú stráviteľnosť a chutnosť krmiva.

Brit Care: Superprémiový rad krmív Brit bol vyvinutý za účelom ochrany organizmu psíka pred negatívnymi vplyvmi prostredia. Starostlivo vybrané ingrediencie vysokej kvality zaisťujú vynikajúcu stráviteľnosť krmív a znižujú riziko výskytu potravinových intolerancií.

Brit Care Mini: Superprémiový rad pre malé plemená, ktoré majú špecifické nároky na výživu. Krmivá obsahujú vysoký podiel mäsa bez obilnín a funkčné látky na podporu imunity, kondície a celkového zdravia.

Brit Fresh: Holistický rad granúl vyrobený šetrnou metódou s použitím vysokého obsahu čerstvého mäsa a zdravých príloh. Receptúry obsahujú pôvodné plodiny, zeleninu, ovocie a byliny pre doplnenie kompletného profilu živín.

zľava
18%

Brit Premium by Nature Adult L 15kg + 3kg a doprava ZDARMA

Brit Premium by Nature Adult L 15kg+3kg

Skladom

Príchuť kuraťa 45 %, prémiové, pre dospelých psov veľkých plemien.

15kg + 3kg

33,99 € (1,89 €/kg)

registrovaní 32,99 €

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.