383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Automatické aportovače iFetch - nikdy nekončiaca zábava

Novinka na trhu - automatické vrhače loptičiek pre psov. Zamiluje si túto parádnu vecičku aj váš chlpáč?

Ktorý pes by nemal rád aportovanie? Niektorí sú honbou za loptičkou doslova posadnutí. Občas je ale fajn, keď si majiteľ môže na chvíľu odpočinúť, alebo keď sa chlpáč dokonca zabaví úplne sám a to aj v neprítomnosti svojho dvojnohého vodca svorky.

Často je to práve nuda, ktorá psa prenasleduje veľkú časť dňa po dobu, kedy nie je majiteľ doma, alebo keď na psíka nemá práve toľko času, koľko by si maznáčik predstavoval.

Zábava na niekoľko hodín

Už ste počuli o automatických vrhačoch loptičiek iFetch? Poskytnú zábavu chlpáčovi aj na niekoľko hodín. V závislosti od typu prístroja môžete nastaviť aj vzdialenosť dostrelu. Tá sa pohybuje od 2 do 12 metrov.

Poďme spoločne mrknúť na tieto smart hračky pre psov. Ktorá sa hodí pre akého chlpáča, aké sú výhody a prípadne nevýhody jednotlivých typov aportovačov?

Gravitačný vrhač loptičiek iFetch Frenzy

iFetch Frenzy je ideálny pre malé a stredné psy. Vrhač loptičiek má úplne tichý chod, ktorý je riadený gravitáciou. To znamená, že nevyžaduje sieťové napájanie ani batérie. Táto hra udržuje psíka v zdravej kondícii a bystrí jeho zmysly. Tri náhodné smery kotúľanej loptičky precvičujú postreh. Dostrel (dogúľanie) je okolo 2 - 3,5 metrov.

  • Výhody: Absolútne tichý chod, nie sú potrebné batérie ani napájanie zo siete, udržuje psíka vo forme, poskytuje mentálnu stimuláciu, zospodu vrhača je šikovný žliabok pre umiestnenie loptičiek - pre ľahký prevoz bez postrácaných loptičiek - tie sú súčasťou balenia.
  • Nevýhody: Dosah loptičky závisí od druhu povrchu. Na mäkkom chlpatom koberci nedôjde loptička tak ďaleko, ako na hladkej podlahe. Vyhovuje hlavne menším a stredným psíkom.

iFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Original automatický vrhač loptičiek iFetch

Smart vrhač loptičiek Original iFetch zabaví hlavne menšie a stredne veľké psíky. Veľmi sa nám na ňom páči to, že si môžete vybrať z 3 voliteľných vzdialeností pre odpal loptičky, a to 3, 6 alebo 9 metrov. Pre pohon aportovača budete potrebovať buď 6 kusov batérií, alebo ho jednoducho zapojíte do siete, takže ho môžete použiť doma aj vonku. Hračka pracuje v úplne tichom režime. Nemajú z nej strach ani bojazlivejšie plemená psov.

  • Výhody: Možnosť napájania cez baterky alebo zo siete, použitie vo vnútri aj vonku, úplne nehlučný chod, voliteľný dostrel loptičke, ľahká údržba, loptičky súčasťou balenia, okamžitý rýchly odpal.
  • Nevýhody: Vhodné iba pre menšie a stredne veľké psíky.

iFetch Original automatický vrhač míčků

Automatický vrhač loptičiek iFetch Too

Automatický Aportovač iFetch Too si obľúbia hlavne veľké psy, pre ktoré je primárne prispôsobený. Výstrel dosahuje vzdialenosti 3, 7 a 12 metrov - sami si môžete zvoliť, alebo to nechať na náhodu. Pes tak nikdy nevie, ako ďaleko pobeží. Tichý chod je zaručený - žiadne chrumkanie loptičiek, ani iné divné zvuky. Tento vrhač loptičiek disponuje vstavanou nabíjateľnou batériou. Hračku nabijete a ľubovoľne premiestnite. Na jedno nabitie zvládne Aportovač až 300 odpalov.

  • Výhody: Veľmi rýchly odpal loptičky, 3 varianty dostrelu alebo náhodny chod, integrovaná dobíjacia batéria - nie je potrebné meniť baterky, použitie vo vnútri aj vonku, loptičky súčasťou balenia, tichý chod.
  • Nevýhody: Nenašli sme :)

Automatický vrhač míčků iFetch Too pro velké psy

A ako psíka naučiť aportovať úplne samostatne? To sa dozviete na našich stránkach v popise každého z týchto troch typov produktov. Prajeme veľa zábavy a spokojných chlpáčov :)!

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.