383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Elektronické smart vychytávky pre vašich miláčikov

Zjednoduš si život vďaka skvelým vychytávkam pre tvojho psieho kamoša.

Modernému svetu už nevládnu len chytré telefóny. Na rad prišlo aj odvetvie maznáčikov.

Dnes už za vás môže chlpáčovi hádzať aportky vrhač loptičiek, kŕmiť ho automatický dávkovač, ktorý je opatrený webkamerou a vy tak môžete na psíka hovoriť a sledovať ho, ako si pošmakuje na svojich obľúbených granulách, aj keď budete na míle ďaleko. Pri výcviku vám príde vhod elektronický obojok a na záhrade využijete ultrazvukovú protištekaciu búdku, ktorá obmedzí nežiadúce štekanie vášho Azora, ale napríklad i susedovo Rexa.

Zdá sa vám to ako z inej dimenzie? Ba nie, tieto hračky a vychytávky naozaj existujú. A v skutočnosti sú celkom zábavné a parádne pomôžu s výcvikom aj s utužením vášho priateľského putá. Každý psičkár si medzi nimi nájde svojho favorita (alebo aj viac), ktorého zatúži zaobstarať svojmu miláčikovi. Aký bude ten váš?

Automatické dávkovače krmiva Petwant

Zaistite svojmu psíkovi dokonalý kŕmny plán. Vďaka automatickému dávkovači krmiva už sa nestane, že by váš chlpáč trpel od hladu, alebo sa zbytočne naraz napchal veľkou porciou. Jednoducho nastavíte dávkovač a psíka tak nakŕmite niekoľkokrát za deň, či už budete v tú chvíľu kdekoľvek.

Automatický dávkovač krmiva Petwant

Elektronické výcvikové a protištekacie obojky

Výcvikové a protištekacie obojky predstavujú efektívnu pomôcku, ktorá vám pomôže odnaučiť vášho chlpáča nadmerne štekať a uľahčí vám jeho výcvik. Ako tieto obojky fungujú? Pomocou výcvikového obojku posielate psovi signál pochvaly alebo pokarhanie. Najväčšou výhodou je, že vám umožňuje reagovať ihneď. Nie za pol minúty, až k vám pes pribehne. Táto metóda dáva možnosť trénovať chlpáča aj bez vodítka a to pokojne aj na takú vzdialenosť, kam až dosiahne signál vášho prístroja. Obojky majú rôzne funkcie: vibrácie, impulz, zvuk, ultrazvuk a ďalšie.

Zobraziť všetky výcvikové a protištekacie obojky pre psov

Výcvikové a protištěkací obojky

Protištekacie búdky GoodLife Silencer

Ultrazvukové protištekacie búdky fungujú na jednoduchom, ale účinnom princípe. Pomocou vnútorného mikrofónu detekujú štekanie na vzdialenosť 30 až 40 metrov. Akonáhle pes zašteká, búdka jeho smerom vyšle veľmi vysoký tón, ktorý je pre väčšinu ľudí nepočuteľný, ale pre psa nepríjemný. Tento tón nie je nebezpečný, ale pri tom veľmi efektívny. Akonáhle pes prestane štekať, nepríjemný vysoký zvuk tiež utíchne. Búdky sú účinné až na vzdialenosť 100 metrov.

Protištěkací budka

Vrhače loptičiek iFetch

Automatické aportovače predstavujú interaktívnu hru pre malé a veľké chlpáče. Dokážu ich zabaviť aj na niekoľko hodín a to ako doma, tak vonku. Viac sa o týchto šikovných věcičkách dočítate v našom článku Vrhače loptičiek iFetch - aportovacie smart hračky pre vášho psa.

  • Gravitačný vrhač loptičiek iFetch Frenzy - Je ideálny pre malé a stredné psy. Vrhač loptičiek má úplne tichý chod, ktorý je riadený gravitáciou. Tri náhodné smery loptičky precvičujú psíkov postreh. Dostrel (dogúľanie) je okolo 2 - 3,5 metrov.
  • Original automatický vrhač loptičiek iFetch - Zabaví menšie a stredne veľké chlpáče. Vybrať si môžete z 3 voliteľných vzdialeností dostrelu - 3, 6, 9 m. Pohon na batérie alebo zo siete.
  • Automatický vrhač loptčiek iFetch Too - Najvyššia trieda iFetch odpaľovačov loptičiek. Obľúbia si ho hlavne veľkí psi. Výstrel dosahuje vzdialenosti 3, 7 a 12 metrov. Vďaka vstavanej dobíjacej batérii ho môžete použiť vonku i vo vnútri bez nutnosti neustáleho dokupovania jednorazových bateriek.

Vrhač míčků pro psy aportovač

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.