383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Zolux Hyde Park lanové vodítka a obojky pre psov

Začiatkom roka vydala francúzska značka Zolux novinku pre všetkých majiteľov psov: krásny rad lanových vodítok a obojkov.

Do týchto nových francúzskych doplnkov pre chlpáčov sme sa ihneď zamilovali. Nielenže majú veľmi pekné a kvalitné prevedenie, ale navyše obojky skvele sedia a vodítka báječne padnú do ruky.

Poďme sa spoločne mrknúť na jednotlivé druhy. Veríme, že vám padnú do oka hneď na prvý pohľad tak ako nám. :)

Lanové obojky Hyde Park

Obojky Zolux Hyde Park zoženiete v troch farebných prevedeniach a troch veľkostiach. Majú krásny moderný dizajn a sú vyrobené z pevného hypoalergénneho lana, ktoré nespôsobuje žiadne alergické reakcie.

Švy obojku sú perfektne zapošité. Upínací pásik je spevnený a skvele drží. Na obojku samozrejme nájdete aj D-krúžok na uchytenie karabíny vodítka.

Farebné prevedenia:

Zolux Hyde Park lanové obojky pro psy

Lanové vodítka Hyde Park

Precízneho spracovania sa psičkár dočká aj u vodítok Zolux Hyde Park. Majú dĺžku 120 cm a podľa veľkosti psíka si môžete zvoliť z troch šírok lana vodítka. Moderný dizajn, pevné lano a kvalitné spracovanie sú hlavnými znakmi tohto produktového radu. Vybrať si môžete opäť z troch farebných prevedení, ktorá pasujú k obojkom. Celkom s rovnakým obojkom z tejto kolekcie teda vytvoríte dokonalý set.

Farebné prevedenia:

Zolux Hyde Park lanová vodítka pro psy

 

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.