383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Happy Dog Snacks: nové maškrty pre šťastných psíkov

Mäkké alebo chrumkavé? Stačí si vybrať. Objavte novinku od nemeckej značky Happy Dog. Superprémiové maškrty pre všetky veľkosti psov vrátane tých najmenších, pre ktoré bývajú často bežné maškrty príliš veľké.

Psy milujú pochvalu. A o to viac, keď je spojená s niečím dobrým pod zub. Nové maškrty Happy Dog Snacks predstavujú ideálnu odmenu napríklad počas výcviku alebo tiež malú desiatu.

Benefity maškŕt

  • bezobilné zloženie
  • bez cukru a konzervačných látok
  • nemecká superprémiová kvalita
  • soft varianta maškŕt
  • pre toy, malé, stredné i veľké rasy
  • všetky suroviny z kontrolovaného pôvodu
  • praktický uzáver pre dlhodobé udržanie čerstvosti

Happy Dog

Delikatesy mnohých vôní a chutí

S maškrtami Happy Dog môže chlpáč ochutnať kuchyne rôznych krajín sveta počas lusknutia prsta. Je libo africká delikatesa z pštrosieho mäsa alebo napríklad írska dobrota s lososom a králikom? Každá krajina je špecifická svojimi ingredienciami a použitým mäsom a rybami. Rovnako tak je to s receptúrami Happy Dog Snacks.

Happy Dog Soft Snacks

Lahodné mäkké pochúťky, ktoré sú ideálne ako odmena alebo ako malé občerstvenie medzi jedlami. Perfektné, ak má váš pes citlivé zažívanie, ale aj veľmi chutná maškrta so širokou škálou príchutí.

Happy Dog Soft Snacks  

Happy Dog Dried Meat Snacks

Lahodné mäsové pochúťky so štyrmi príchuťami. Vyrobené zo sušeného mäsa podľa najvyšších štandardov kvality. Tieto bezobilné a bezlepkové lahôdky sú perfektnou odmenou pri výcviku vášho psíka.

Happy Dog Dried Meat   

 

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.