383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Batoh Kangoo pre mačky a malé psy: pohodlné nosenie i cestovanie

Praktický, ľahko otvárateľný batoh s bezpečnostnou karabínou pre uchytenie za obojok alebo postroj. Ideálny pre prenos malých psov a mačiek do 6 alebo 8 kg.

Bezpečie a pohodlie

Batoh Kangoo je vhodný pre malých domácich miláčikov a je navrhnutý tak, aby vášmu vernému priateľovi poskytoval pohodlie, zatiaľ čo vás sprevádza na cestách. Odolný materiál (nylon), praktické polstrované ramenné popruhy aj nastaviteľný bedrový popruh zaistí bezpečné a príjemné nosenie.

Vnútri batoha nájdete zapínaciu karabínu, ktorú maznáčikovi pripevníte za obojok alebo postroj. Veľkosť otvoru do batohu ľubovoľne upravíte podľa vlastných požiadaviek vďaka možnosti nastavenia.

Pomocou praktického zipsu možno batoh úplne otvoriť, aby ste do neho mohli vášho štvornohého priateľa ľahko usadiť. Kruhový otvor mu umožní celý čas pozorovať okolie a situáciu vonku.

Batoh na psy a kočky KANGOO Ferplast

Variabilný a praktický

Batoh môžete nosiť vzadu, ale je prispôsobený aj nosenie na hrudníku. Ak teda chcete na maznáčika celú dobu vidieť, bude pre vás táto varianta ideálna.

Vďaka batohu môžete psíka vziať aj do miest, ktoré sú inak zvieratám zakázané alebo z iných dôvodov zle dostupné, napr. z dôvodu veľkej frekvencie osôb. Vnútri batohu nebude maznáčik nikoho obťažovať a sám nebude rušený.

Batoh na psy a kočky KANGOO Ferplast

Batoh na psy a kočky KANGOO Ferplast   

Ďalšie zaujímavosti zo sveta maznáčikov

 

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.