+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
black

Novinka pre mačacích členov rodiny: Calibra Cat Verve

Máte doma maškrtníka, ktorého len tak niečím neuctíte? Večného hladovca, ktorý pribehne akonáhle zašuštíme len s vrecúškom orieškov? A potom to sklamanie, keď tá bašta práve nie je pre neho. Práve pre tieto mačacie labužníky je tu Calibra Cat Verve. Lahodná chuť a neodolateľná vôňa privábi mačku až z druhého konca vesmíru. Poďme si túto novinku predstaviť trochu bližšie.

Mäso, k tomu mäso a zase len mäso

Presne to naši mačací spoločníci potrebujú. Aj ten najlenivejší kocúrik na gauči. Mačacie zažívanie je stavané tak, že dokáže rýchlo spracovať vysoký podiel bielkovín, takže je pre neho odpradávna mäsitá strava základ. V granulách Calibra Cat Verve preto nenájdete ani omrvinku obilnín, ktoré by mačacie zažívanie akurát zaťažili.

Rozmanitosť

Kocúrik rád rybičku? Potom mu doprajte granule s obsahom čerstvého sleďa či lososa. Alebo radšej kuracie, jahňacie či snáď dokonca zverinu? Inu, každý mačací maškrtník si iste príde na svoje.

O tom, že zaobstaráte granule pre mačiatko, dospeláka, seniora aj kastrovanú mačku sa snáď ani nemusíme zmieňovať, to je u Calibry bežne dostupný štandard.

Niečo navyše

Granule sú tzv. Grain free, čo znamená bez lepku. Márne by ste hľadali taktiež kukuricu, GMO (geneticky modifikované organizmy) alebo umelé farbivá a konzervanty.

Naopak čo je pre mačky nevyhnutné je látka zvaná taurín. Tá napomáha správnej funkcii zraku a srdca. Výrobca Calibra na to u radu Verve rozhodne nezabudol, a preto granulky obsahujú aj túto veľmi prospešnú látku.

Na vašu mačku čaká výborná vôňa a chuť, špeciálne vyvinutá neodolateľná konzistencia a kvalitné suroviny. Krmivo je plné minerálov, vitamínov a vlákniny pre správnu funkciu trávenia.

Jednotlivé receptúry

Pre mačiatka

Ľahko stráviteľné a pritom extra výživné. Taká je definícia granúl Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey pre mačiatka. Sú napchaté kuracím a morčacím mäsom, aby sa tým najmenším mačacím miláčikom dostalo všetkého potrebného k správnemu vývoju a rastu. Ako bonus navyše obsahujú sušenú srvátku, koreň čakanky a olej z lososa. No nie je to proste paráda?

Pre skúsené šelmy

Nielen, že sú tieto granule Calibra Cat Verve Adult Herring nabité čerstvým mäsom zo sleďa a lososa, ale obsahujú aj atraktívne funkčné aditíva. Čo si pod tým predstaviť? Jedná sa o zložku presne vyvážených doplnkových potravín, ktoré pozitívne pôsobia na celkové zdravie zvieraťa. Tými sú koreň čakanky, olej z lososa a sušené riasy - kelpa.

Všetko čo potrebuje dospelák

Voňavé granuly Calibra Cat Verve Adult Chicken & Turkey dostanú vašu mačku výbornou chuťou kuracieho a morčacieho mäsa. Pre obohatenie a celkové zdravie mačky Calibra pridala ešte chlorellu, púpavu a goji.

Pre mačičky seniorky

Calibra Cat Verve Adult Lamb & Venison sú granule určené pre mačky staršie ako 8 rokov. Uspokojiť mačku, ktorá už v živote vie čo chce môže byť oriešok. Pri vývoji granuliek bol braný ohľad aj na citlivé bruško starších jedincov. Jahňacie mäso a zverina navyše s prídavkom šípkového plodu, semená pestreca a extraktu zo slávky zelenoústej - to je proste prvotriedna kvalita menom Calibra.

Indoor pre mačky žijúce doma

Je Vaša mačka lovec domáci? Namiesto hrabošov číha doma na maškrtu naviac, a mnohokrát je to vidieť aj na jej proporciách? Ak má váš chlpáč nejaký ten gram navrch, odporúčame tieto granule Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey. Diétne porcie kvalitného kuracieho a morčacieho mäsa s prídavkom látky L-karnitín, extraktom zo slávky zelenoústej a listy brusnice.

Pre kastrované jedince

Energeticky vyvážená porcia tých najchutnejších granúl Calibra Cat Verve Sterilised Herring s obsahom sleďa a lososa. Extrakt zo slávky zelenoústej, listy brusnice a sušené riasy - kelpa majú blahodarný účinok na jej organizmus.

Pokiaľ by ste radi zaobstarali inú príchuť, sú tu pre vás granulky Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey taktiež pre mačky po kastrácii.

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.