+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
black

Po čom mačky túžia: Brit Care Cat Grain Free

Mačky patria bezpochyby medzi zvieracích maškrtníkov. Dôkazom ich vyberavosti je aj to, že nie vždy sa vrhnú strmhlav do misky, ale len si čuchnou a pozrú sa na vás pohľadom: "To myslíš ako vážne?". U chovateľmi veľmi obľúbenej značky Brit sa riziko mačacieho opovrhnutia znižuje na minimum. A výnimkou nie je ani nový rad granúl Brit Care Cat Grain Free.

Prémiová kvalita a jej význam

Majiteľom stále viac dochádza, že zvieraťu nikdy nezaistí kvalitný život iba lacným krmivom z hocijakého obchodu. A preto stále viac ľudí vyhľadáva prémiové a superprémiové krmivá, ktoré mačke dodajú potrebné živiny. Obzvlášť domácemu povaľači, ktorý si sám nenájde tieto zložky v prírode. Čiže keď nemôže kocúr do prírody, musí príroda za ním.

Výrobky Brit rozhodne patria medzi superprémiové krmivá a stali sa preto jedným z najobľúbenejších produktov v mačacom repertoári. Nie je to len kvalita, ktorá si získala mačacie srdce, ale aj bohatý výber chutí a vôní. Zaobstarať môžete klasické konzervy, salámky, maškrty všetkého druhu, lahodné kapsičky alebo napríklad funkčné pasty.

O granulách

My sa dnes ale zameriame konkrétne na superprémiové suché krmivo Brit Care Cat Grain Free, ktoré u nás zakúpite v mnohých variantoch.

Pre mačky po kastrácii

Krmivo špeciálne pre kastrované mačky vie vyriešiť nároky na výživu aj zvieraťa s citlivým zažívaním, s obezitou a s problémami močových ciest. Stačí si vybrať, ktorý variant bude najlepšie vyhovovať nárokom zrovna vašej mačky.

Pre každý vek i veľkosť

Máte doma mačacie bábätko alebo staráte o mačku, ktorá vám robí spoločnosť už pekných pár rokov? Brit má granule pre všetkých.

Pre dospelákov všetkého druhu

Pre aktívne mačky, ktoré trávia väčšinu svojho dňa vonku aj pre milovníkov domácej istoty. Alebo hľadáte radšej niečo pre dlhosrstého chlpáča? Mrknite sa na celú našu ponuku a vyberte krmivo presne na mieru vášmu štvornohému miláčikovi.

Tu nájdete zoznam všetkých produktov:

Pre kastrované

Pre dluhosrsté

Pre mačiatka

Pre seniory

S citlivým zažíváním

Pre mačky žijúce doma

Pre vonjaších dobrodruhov

Pre veľké mačky

Katalog

Katalog Brit Care Cat 2020

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.