+420 383 800 199
Výhodné balíčky
RC výhodné balíčky

Royal Canin Starter Mother & Babydog Maxi 4kg

Royal Canin Medium Starter 4 kg

Kompletné krmivo pre stredné plemená, ktoré spĺňa potreby sučky a jej čerstvo narodených šteniat. Granule pre psov Starter Medium sú určené pre šteňatá do 2 mesiacov.

  • BIRTH PROGRAMME, ktorý vychádza z vedeckých výskumov, ponúka jedinečné nutričné riešenie, ktoré spĺňa potreby sučky a jej šteniat počas prvých piatich fáz životného cyklu: pôrodu, laktácie, odstavu a rastu až do veku 2 mesiacov.
  • Výsledkom kontinuálneho výskumu spoločnosti Royal Canin je výnimočná kombinácia živín - START COMPLEX, ktoré sú prirodzene obsiahnuté v materskom mlieku a tu navyše obohatené o špecifické zložky účinne podporujúce zdravé trávenie a posilňujúci prirodzenú obranyschopnosť šteňaťa.
  • Obsah a zloženie živín, ktoré kopírujú potrebu príjmu vysokého obsahu energie na konci gravidity a počas laktácie.
  • Výživa, ktorá uľahčuje prechod z materského mlieka na pevnú stravu (energetická hodnota, kvalitné bielkoviny, tuky).
  • Granule ľahko rehydratuje, čím získavajú kašovitú konzistenciu, ktorá sučke a odstaveným šteňatám uľahčuje ich príjem.

Vďaka Birth-výživovému programu, ktorý bol vyvinutý za pomoci chovateľov, je krmivo optimálne upravené podľa požiadaviek sučiek a šteniat počas prvých 5 fáz života: gravidita, pôrod, dojčenie, odstavenie a 1. fázy vývoja šteniat do 2. mesiaca. Tento Štartovací komplex obsahuje popri cenných živín tiež esenciálne dodatkové látky, ktoré podporujú dobré trávenie šteniat. K tomu je vybudovaná a podporovaná prirodzená obranyschopnosť.

Vaša fena so šteňatami sa tak môže tešiť na kvalitné bielkoviny podporujúce trávenie a živiny budujúce prirodzenú obranyschopnosť. Zloženie sme navyše pripravili tak, aby si pochutnali aj tí najväčší maškrtníci. Granule v sebe ukrývajú exkluzívnu zmes vitamínov a špeciálnych živín z materského mlieka, ktoré dodajú fenke aj šteňatám to najdôležitejšie pre ich spokojný život. Krmivo tiež pomáha šteňatám s prechodom z materského mlieka na pevnú stravu. Stačí ho jednoducho rozmočiť vo vode a vznikne vám chutná kaša, po ktorej sa bude celá psia rodina oblizovať až za ušami.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


Ako nás vidia naši zákazníci

02.08.2021 10:05 Alexandra Š.

Spokojná, dodanie rýchlý, všetko v poriadku .

VP
01.08.2021 15:00 Viera P.

veľmi

PT
31.07.2021 22:40 Piroska T.

Rýchle vybavenie objednávky, som veľmi spokojná.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.