383 800 199
Acana + párky
Fitmin krmiva

Canvit Biocal Plus pre psy 500g

K obľúbeným

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko: tu

Vhodné pri preukázanom deficite minerálnych látok alebo pri tvorbe nového kostného tkaniva. Použitie konzultuje s veterinárnym lekárom.
Celý popis »

Canvit Biocal Plus pre psy 500g

Canvit Biocal Plus je výživový doplnok plný kolagénu, fosforu, vápnika pre každodenné použitie.

Vďaka kolagénu podporuje prípravok rast psa, regeneráciu kostí, správny vývin šliach a kĺbov. U starších psov uľahčuje užívanie Canvit BioCal Plus pohyb. Canvit Biocal Plus je vhodné užívať pri tvorbe nového kostného tkaniva. Canvit Biocal Plus pôsobí u dojčiacich sučiek preventívne na množstvo vápnika, resp. zabraňuje jeho nedostatku. Kolagén, vápnik a fosfor je pre psov veľmi prospešný - kolagén zabezpečuje pevnosť a pružnosť kostí a kĺbov, vápnik a fosfor zabezpečujú ich správny vývoj a fungovanie. Ich nedostatok má negatívny vplyv na vývoj kostry, hojivost zlomenín a rán, spôsobuje slabosť a u dojčiacich sučiek s hypokalciémiou svalové kŕče a straty vedomia.

Podporte zdravý pohybový aparát už u malého šteniatka. V tomto veku je potreba dohliadať na jeho správny vývoj. V dospelosti psi najčastejšie trpia na bolesti kĺbov a šliach. Je preto ideálne napomôcť ich zdraviu vhodnými nutričnými doplnkami. Pôsobia preventívne aj pri už vzniknutých akútnych ťažkostiach.

V kategórii nutričných doplnkov na podporu pohybového aparátu nájdete aj veľmi obľúbené značky Canvit a Alavis, ktoré patria medzi osvedčené stálice na trhu s výživovými doplnkami pre domácich miláčikov. 

Dávkovanie Canvit Biocal Plus: Podávajte 1-2 tablety (tzn. 1 - 2 g) denne na 5 kg živej váhy psa. Ak Váš maznáčik váži 15 kg, je možné mu podať 3-6 tbl prípravku Canvit BioCal Plus. Ak je u psa preukázaný nedostatok fosforu, zdvojnásobte denné množstvo. Užívanie konzultujte so zverolekárom. Tablety podávajte priamo z ruky alebo rozdrvené v krmive. 

Výhody tabletiek Canvit Biocal Plus:

 • bez GMO
 • obsahuje kolagén (pre zdravé a správne vyvinuté kĺby a šľachy)
 • ďalej obsahuje vápnik, sodík a fosfor
 • ideálne pri prezubovaní, v období rastu a preventívne aj v seniorskom veku
 • nezbytný doplnok pre správne fungovanie svalov a zlepšenie kvality zubov
 • vhodné na každodenné užívanie
 • eliminácia zubného plaku
 • prevencia tvorby zubného kameňa
 • znižovanie bolesti pri pohybe nielen u veľkých plemien
 • urýchľuje dobu hojenia zlomenín
 • vápnik v organickej podobe


Balenie:
500 g = 500 tabliet (pri bežnom dávkovaní 1-2 tbl na 5 kg váhy vydrží balenie pre 25 kg psa maximálne 100 dní)

V 1 tablete (v 1 g Canvit BioCal Plus): vápnik 90 mg, fosfor 30 mg, kolagén 100 mg

Charakteristika doplnkových výrobkov Canvit: Vďaka širokej ponuke doplnkov výživy značky Canvit je možné predchádzať rôznym civilizačným chorobám a podporiť zdravie zvieraťa. Používanie výživových doplnkov je efektívnou cestou k dlhému a spokojnému životu Vášho chlpáča. Každý prípravok je navrhnutý s ohľadom na maximálnu účinnosť pre daný zdravotný problém. Jednotlivé receptúry obsahujú vyrovnaný pomer vitamínov, minerálov i stopových prvkov. Produkty Canvit sú ideálne ako prevencia, v prípade, že vášmu psovi hrozí vyššie riziko ochorenia. V prípade ochorenia sú vhodnými podpornými liečivami v ranom štádiu liečby.


Zloženie:
sušená laktóza, uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, želatínový hydrolyzát 10 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, pšeničný škrob, citrát vápenatý 5 %, dihydrogénfosforečnan sodný

Analytické zložky:
hrubý protein 14,9 %, tuk 2 %, hrubá vláknina 7,1 %, hrubý popol 28,9 %, vápnik 8,7 %, fosfor 3 %, sodík 1,4 %, antioxidanty

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.