+420 383 800 199
Výhodné balíčky
RC výhodné balíčky

Alaptid ung 20g

Alaptid ung 20g

Veterinárna hojivá masť, ktorú možno použiť u všetkých teplokrvných nepotravinových zvierat na ošetrenie kožných a slizničných drobných poranení, popálenín, odrenín, omrzlín, preležanín, poleptanie tlapiek psov solí v zimnom období apod. Alaptid (spirocyklický synteticky pripravený dipeptid) stimuluje rast granulačného tkaniva, urýchľuje epitelizačný proces a priebeh hojenia rán. Prípravok Alaptid je zaradený do kategórie kozmetika pre zvieratá s hojacim a ochranným účinkom.

Použitie: Zvonka na pokožku. Na určené miesto pokožky naniesť masť vo vrstve 2-3 mm, prípadne ľahko previazať obväzom a za občasnej kontroly ponechať na mieste po dobu potrebnú na podporu vyhojenia rany. V prípadoch, keď nemožno priložiť ovínadlo, sa masť aplikuje 2x denne, ev. podľa potreby. Doba aplikácie je úmerná rozsahu postihnutého miesta a rýchlosti regenerácie. Obvyklá dĺžka potierania sa pohybuje v rozmedzí 3-10 dní, pri chronických zanedbaných prípadov aj dlhšie.

Balenie: 20 g
Účinok: hojenie
Určené pre: pes, mačka, kôň, králik, kožušinové zvieratá


Zloženie - 100 ml: Alaptidum - 1g

Prídavné zložky: Polysorbát 60, Alcohol cetylstearylicus, Paraffinum liquidum, Propylenglycolum, methylparabenum, propylparabenum, Propylparabenum, Aqua ad iniectabilia.

Ako nás vidia naši zákazníci

RC
22.06.2021 14:11 Radoslava C.

Som veľmi spokojná s produktom a doručením tovarom

LO
22.06.2021 12:55 Lucia O.

som veľmi spokojná

VO
22.06.2021 11:51 Viera O.

Ok

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.