+420 383 800 199
black
RC výhodné balíčky

Essential Omega 3 Oil 1l

Lososový olej Essential Omega 3 Oil výrazne podporuje správny rast a vývoj organizmu.... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Essential Omega 3 Oil 1l

Lososový olej Essential Omega 3 Oil výrazne podporuje správny rast a vývoj organizmu. Odporúčame tento čistý prírodný doplnok pridávať k akejkoľvek strave. Olej je veľmi podceňovaný doplnok stravy, ale my Vám garantujeme, že za minimálne finančné náklady môžete predísť jednak zdravotným problémom a čo je dôležitejšie, podporiť celkový vzhľad, kondíciu a hlavne imunitný systém Vášho psa. Nórsko patrí bezpochyby k svetovej špičke vo výskume a vývoji produktov s obsahom esenciálnych omega 3 mastných kyselín. Otvorené balenie uchovávajte v chlade a tme, spotrebujte ho najlepšie do 1 mesiaca.

 • Prečo olej z lososa, prečo nie z iných rýb?
  Losos sa považuje za najčistejšiu rybu s veľmi krátkou životnosťou, a preto jeho mäso nie je zanesené toxínmi.
 • Technológia spracovania
  Essential Omega 3 Oil je zastudena lisovaný. Táto technológia spracovania prebieha za nízkych teplôt, zachovávajúcich prírodné blahodarné vlastnosti lososového oleja, ale zároveň ničí baktérie, ktoré môžu byť pre psa nevhodné.
 • Preukázateľné účinky lososového oleja:
  Účinky lososového oleja sú zdokumentované v mnohých klinických štúdiách po celom svete.
 • Dermatologické problémy
  Srsť a koža Vašich psov a mačiek je jedna z najcitlivejších častí tela, ktorá okamžite reaguje na zmenu stravy. Lososový olej preukázateľne pomáha pri dermatologických problémoch (lámavosť a vypadávanie srsti, matná srsť, lupiny, vysychanie kože, riedka srsť, zápaly kože, svrbenie kože, alergické reakcie, plešiny, ekzémy, problémy s pigmentáciou).
 • Kardiovaskulárne problémy
  Príjem omega 3 mastných kyselín EPA a DHA látok napomáha znížit rizikové faktory pre vznik srdcových ochorení.
 • Podpora kĺbového aparátu:
  Nové štúdie preukázali pozitívne účinky na kĺbový aparát. Lososový olej preukázateľne podporuje a obnovuje kĺbovú chrupavku.
 • Vynikajúci doplnok v období rastu:
  Essential lososový olej je vynikajúci doplnok v období rastu. Šteňatá sú úplne závislé na matersklom mlieku, ktoré obsahuje omega 3 mastné kyseliny pre vývoj mozgu a zrakového aparátu. Pridávaním lososového oleja podporíte zdravý vývoj týchto orgánov.

Zajistěte zdraví svému pejskovi tím, že podpoříte správné fungování jeho metabolizmu. V kategorii Podpora metabolismu najdete přípravky ve formě roztoků, past, emulzí, tablet a sypkých prášků.


Ako nás vidia naši zákazníci

MM
19.04.2021 14:40 Martin M.

spokojný

NG
19.04.2021 04:00 Nikola G.

Rýchle dodanie, dobré balenie.

MH
18.04.2021 20:59 Miroslav H.

bez pripomienok. Spokojný.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.