+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Adaptil recharge 48ml (náhradná náplň k difuzéru)

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Pomáha zastaviť alebo zmierniť strach a obavy u šteniat aj dospelých psov.... celý popis
Skladom

zľava 7%

katalógová: 21,90 €

20,30 €

Adaptil recharge 48ml (náhradná náplň k difuzéru)

Adaptil spray pomáha zastaviť alebo zmierniť strach a obavy u šteniat i dospelých psov, v situáciách, v ktorých sa cíti neistý alebo sa bojí deštrukciou znečisťovaním bytu hlasovými prejavmi (štekanie, vytie a pod.) Nadmerným olizovaním (hlavne brucha a labiek).

U cicavcov všetky kojace samice vylučujú látky, ktoré sa nazývajú "upokojujúce feromóny", a už podľa názvu je zrejmé, že ich funkciou je upokojiť mláďatá. Psie "upokojujúce feromóny" sú vylučované tukovými žliazkami intramamárneho žliabku dojčiacich sučiek. Tieto feromóny upokojujú šteňatá, zvlášť v neznámom prostredí a pri stretávaní s novými podnetmi. Výskum potvrdil, že táto upokojujúca vlastnosť feromónov pretrváva až do dospelosti a pôsobí teda aj na dospelé zvieratá.

Vhodný v prípade:

  • prispôsobenie sa novému prostrediu
  • pri ohňostrojoch alebo búrke
  • počas návštevy veterinárneho lekára
  • v prítomnosti cudzích ľudí
  • pri nepredvídateľných udalostiach

Návod na použitie:

1. Odstráňte uzáver fľaše
2. Naskrutkujte difuzér na fľaštičku a jemne utiahnite
3. Zasuňte difuzér do elektrickej zásuvky tak, že knôt bude otočený smerom nahor.

Adaptil náplň môže byť použitá len s Adaptil difuzérom a je vhodný len do interiérov. Spray umiestnite v miestnosti, v ktorej sa pes najviac zdržuje počas dňa, alebo tam, kde sa najviac prejavuje jeho nevhodné správanie. V prípade, že je plocha miesta väčšia, umiestnite ďalší difuzér. Jeden difuzér stačí na 50 až 70 metrov štvorcových. V prípade, že je difuzér zapínaný do zásuvky len príležitostne, nedostaví sa žiadaný efekt! Fľaštička sa nikdy nevyprázdni úplne, vždy ostáva zvyšok roztoku na dne. Preto odporúčame vymeniť difuzér po 4, najneskôr po 6 týždňoch.

Jedna fľaštička vydrží približne 4 týždne nepretržitého používania. Dĺžka používania Adaptil je individuálna, preto sa vždy poraďte so svojím veterinárom.

Kvalitná kozmetika pre mačky by doma nemala chýbať žiadnemu zodpovednému mačaciemu majiteľovi. V našej širokej ponuke nájdete všetko, čo budete potrebovať na každodennú starostlivosť o vášho mačacieho maznáčika.


 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.