Brit Wet

8 bežných dôvodov, prečo váš pes kríva

18.10.2019

Za krívaním vášho psíka sa môže skrývať úplná banalita, ale aj závažné ochorenie. Najčastejšie dôvody dokážete odhaliť sami bez nutnosti návštevy veterinára, a to starostlivou ...

Čítať viac

Psincový kašeľ. Aké sú príznaky a ako ho účinne vyliečiť?

17.10.2019

Súčasné počasie praje vysoko nakažlivému ochoreniu psov - psincovému kašľu. Čo by ste o ňom mali vedieť?

Čítať viac

Kupírovanie psieho chvosta

16.10.2019

Poznáte tú známu rozprávku o psom chvostíku od Karla Čapka? Že nie? Inu to bol kedysi jeden psík Foxlík, ktorý si ťažko kontroloval, čo jeho chvostík robí. Stalo sa, že pokosil tulipány, ...

Čítať viac

Hurtta Expedition parka

14.10.2019

Nová zimná bunda pre psov Expedition parka od fínskej značky Hurtta zahreje chlpáča aj v náročných podmienkach. Ideálne do suchej mrazivej zimy.

Čítať viac

Čo robiť, keď psa uštipne zmija

03.10.2019

Ako sa zachovať v prípade, keď psa uštipla zmija? Existuje šanca, že sa pes uzdraví? Môže byť hadie uštipnutie pre psov smrteľné?

Čítať viac

Ako správne vybrať meno pre psa

01.10.2019

Vybrať to pravé meno pre vášho psa alebo šteniatko môže byť veľkým orieškom. Výber mena nie je vždy jednoduchý, ale je nevyhnutný. Nejako na svojho nového miláčika volať ...

Čítať viac

Apatéka Fitmin: výživové doplnky pre zdravie vašich psích lások

27.09.2019

Fitmin Dog Purity - nový rad prírodných doplnkov stravy pre psov. Pretože zdravie najlepšieho priateľa človeka to je to, na čom skutočne záleží.

Čítať viac

Nemecké granule EUROBEN: poctivá prémiová kvalita, férová cena

26.09.2019

Pestré receptúry, poctivé suroviny, žiadne umelé aditíva, ale iba prírodné ingrediencie. To všetko v nemeckej prémiovej kvalite.

Čítať viac

Happy Cat: nemecké krmivá pre mačky

25.09.2019

Krmivá pre všetky mačky, ktoré si chcú dopriať vynikajúcu stravu - vyhovujú aj tým najnáročnejším mačacím labužníkom a alergickým mačičkám.

Čítať viac

Novú jesennú kolekciu pre psov Zolux si zamilujete

24.09.2019

Úplne nové jesenné oblečenie Zolux pre psov si 100 % zamilujete. Tieto svetre a bundy skvele sedia, zahrejú a navyše maznáčikom naozaj pristanú!

Čítať viac

Brit Let's Bite Meat Snacks, Chewbones: nové maškrty pre psy

23.09.2019

Chlpáč, patríš medzi prirodzené mäsožravce? Tak ochutnaj tieto úplne nové lahodné mäsové maškrty Brit.

Čítať viac

Hormonálna antikoncepcia pre psov a mačky: áno, či nie?

20.09.2019

Je antikoncepcia pre psov a mačky bezpečná? Kedy antikoncepciu rozhodne nevoliť? Čo je lepšie: antikoncepcia alebo kastrácia? Existujú nejaké ďalšie alternatívy?

Čítať viac

Pripravte svojho psa na jeseň

18.09.2019

Zvládnite jeseň so svojim psom ľavou zadnou. Sychravé, chladnejšie a stále sa skracujúce dni na vás budú krátke. Mrknite na náš nový článok a užite si s chlpáčom jeseň naplno.

Čítať viac

5 tipov, ako eliminovať zápach z psej tlamy

16.09.2019

Ak vášmu psovi zapácha z papule ako z kanála, značí to príznak nezdravých úst. Dostať božtek od takého psíka nie je zrovna to pravé orechové. Naozaj silný zápach z úst vo ...

Čítať viac

Ako (ne) jazdiť so psom na bicykli?

13.09.2019

Milujete výlety na bicykli so svojím psom? Prečítajte si, čo by ste mali vedieť, než sa s chlpáčom vydáte na jedno z vašich ďalších cyklo dobrodružstiev.

Čítať viac

100% mäsové konzervy Happy Dog Mono Protein

09.09.2019

Nové krmivá od značky Happy Dog Supreme Sensible sú ideálnym riešením pre náročných majiteľov, maškrtné psie jazýčky a chlpáčov, ktorí vyžadujú špeciálnu monopreteinovú diétu.

Čítať viac

Ako často kúpať psa?

05.09.2019

To, že sa blíži čas kúpeľa, Vám napovie nevábivá vôňa kožuchu psa. Ale! Nič sa nemá preháňať. Ako často teda psa kúpať? Prečítajte si v našom článku. Napovieme Vám, ...

Čítať viac

Prečo pes vrčí? A ako možno vrčanie interpretovať

28.08.2019

Každý z nás vie iste ten najčastejší dôvod, prečo pes vrčí. Čo nám tým chce oznámiť. Zvuk vrčania máme spojený s prejavom agresivity. A vie byť pekne desivé. Pes nás vrčaním ...

Čítať viac

Happy Dog Profi-Line: profesionálne prémiová nemecká krmiva

22.08.2019

Tieto kompletné krmivá v poctivej nemeckej kvalite uvítajú profesionálny kynológovia, chovateľské stanice i psičkári s jedným a viac psov. Čo všetko vám a vášmu chlpáčovi môžu ponúknuť?

Čítať viac

Petrainer PET803 - neviditeľný elektronický ohradník pre psov

15.08.2019

Uteká vám pes zo záhrady, preskakuje/podhrabáva plot, ničí záhony? Alebo len nechcete, aby sa približoval k určitým objektom, ako napríklad bazénu? Pomôže vám neviditeľný elektronický ohradník.

Čítať viac

 

Novinky a akcie zasielame zdarma

Postup ako prípadne zrušiť odber noviniek nájdete v každom zaslanom e-mailu.