383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

NOVINKA: Marp maškrty, konzervy, vaničky aj oleje

Veľký prehľad doplnkových krmív Marp pre psov a mačky. Ktorú z týchto vynikajúcich dobrôt zaobstaráte svojmu štvornohému miláčikovi vy?

Značku krmív Marp asi nie je potrebné predstavovať. V Česku aj na Slovensku sa teší naozaj veľkej popularite a vďaka prvotriednej kvalite granúl pre psov a mačky si Marp získal priazeň mnohých majiteľov chlpatých miláčikov. Viac sa o granulách Marp dočítate v článku Marp: funkčné krmivá bez kompromisov.

Možno ste ale nevedeli, že okrem suchých krmív môžete maznáčikovi zaobstarať od rovnakej značky aj mäsové konzervy, vaničky, maškrty a prírodné oleje. Všetky spĺňajú maximálne požiadavky na špičkové zloženie.

Maškrty pre psy

Marp Biscuits. Ručne vyrábané maškrty bez chemických konzervantov a dochucovadiel. Hypoalergénne maškrty podporujú trávenie a sú ideálnou zdravou dobrotou za odmenu. V tomto rade nájdete aj funkčné maškrty s pestrecom mariánskym a kolagénom.

Marp Buffalo. Sušené byvolie maškrty v potravinárskej kvalite. Mäso pochádza zo zvierat vo voľných chovoch a majú nižší obsah tuku a cholesterolu ako hovädzie maškrty.

Marp Snacks. Maškrty bez obilnín, umelých konzervantov a farbív. Majú nízky obsah tuku a obsahujú minimálne 49 % mäsa.

Marp pamlsky pro psy   

Konzervy a vaničky pre psy

Všetky konzervy a vaničky Marp pre psov obsahujú iba jeden druh bielkovín. Kombinujú svaloviny a vnútornosti, takže si váš maznáčik pochutí naozaj na celej koristi. Krmivá neobsahujú obilniny ani konzervanty. Skvele sa hodia na miešanie s granulami.

Marp konzervy pro psy   

Marp single protien pro psy   

Oleje pre psy

Ľanový olej Marp Holistic. 100 % prírodný olej lisovaný za studena. Tento špičkový doplnok stravy podporuje zdravú kožu a lesklú srsť, činnosť srdca, správne zažívanie, upokojuje podráždenú pokožku a je vynikajúcim zdrojom esenciálnych mastných kyselín.

Lososový olej Marp Holistic. 100 % prírodný čistý lososový olej. Olej má preukázateľné pozitívne účinky na organizmus psa. Znižuje riziko ochorenia kože, podporuje kvalitu srsti a kože, pôsobí proti lámavosti a vypadávaniu srsti a má protizápalové účinky.

Pestrecový olej Marp Holistic. 100 % prírodný olej lisovaný za studena. Pestrec je výborným antioxidantom a má veľa pozitívnych účinkov na organizmus. Podporuje imunitu, posilňuje pečeň, upokojuje zápaly. Predchádza vstrebávaniu škodlivých látok do tela.

Marp oleje pro psy   

Konzervy a vaničky pre mačky

Všetky konzervy a vaničky Marp pre mačky obsahujú mono proteín, teda jeden jediný zdroj proteínu. Špičková kvalita surovín je samozrejmosťou. Krmiva v sebe nemajú kukurici, pšenicu, sóju ani chemickú konzerváciu. Ideálne na zapracovanie do granúl.

Marp konzervy pro kočky single protein   

Marp vaničky pro kočky single protein   

Multipacky za výhodnú cenu

Nakúpte krmivá Marp ešte výhodnejšie. Ako na to? Navštívte sekciu multibalenia pre psov alebo multibalenia pre mačky a kúpte maznáčikovi výhodné balenie po niekoľkých kusoch. Nákupom vo väčšom počte ušetríte až 29 %.

 Marp

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.