+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
black

Rýdzo český výrobca krmív Nativia - zdravá strava pre vašich psích miláčikov

Ďalšia značka granúl, pochádzajúca od našich susedov, ktorú by sme vám radi v tomto článku predstavili, je síce relatívne mladá, ale už dostatočne etablovaná na našom trhu s krmivami.

Nativia – jasný pohľad na výživu psov

V minulom článku sme sa rozprávali o tom, ako je dôležité mať prehľad a dostatok zrozumiteľných informácií, čo všetko obsahuje vrece s granulami pre psov. Jedným z mála výrobcov, a nás teší, že je to výrobca český, ktorý má na každom obale s krmivom detailne rozpísané zloženie výrobku aj s jej percentuálnym zastúpením, je Nativia. Informácie o zložení sú podané veľmi zrozumiteľne pre každého zákazníka.

Ďalším benefitom suchých krmív tejto značky je, že obsahujú maximálne možné množstvo bielkovín živočíšneho pôvodu a úplne vynechávajú rastlinné bielkoviny ako sú obilniny, zemiaky, hrach alebo sója. Rastlinnú zložku vo všetkých receptúrach zastupuje ryža, ktorá je ľahko stráviteľná a nemá alergizujúce účinky.

Extrakt z čakanky a obsah baktérií Enterococcus faecium upravujú rovnováhu črevnej mikroflóry, a ešte viac podporujú stráviteľnosť týchto krmív s minimálnym zaťažením organizmu psa. Stopové prvky sú zastúpené v chelátovej forme - organická forma, ktorá má oveľa lepšiu vstrebateľnosť oproti iným.

Kvalita vstupných surovín a správne technologické postupy pri ich spracovaní sú základom trvalého úspechu značky Nativia na trhu s krmivami. A to nielen na českom, ale i európskom.

Kvalitní české granule pro psy Nativia

Kvalitné české granule pre psov Nativia

Kvalitné krmivá pre najlepšieho priateľa človeka

Krmivá Nativia ponúkajú štyri základné produktové rady s rôznymi zdrojmi živočíšnych proteínov. Všetky receptúry sú veľmi starostlivo zostavované s využitím dlhoročných skúseností výživových odborníkov v tomto segmente.

  • Chicken&rice s kvalitnou hydinou mäsovou múčkou.
  • Duck&rices s obsahom kačacej mäsovej múčky.
  • Beef&rice obsahuje kvalitnú hovädziu mäsovú múčku a oškvarky.
  • Lamb&rice s jahňacou mäsovou múčkou.

Kŕmenie granulami Nativia malých, stredných i veľkých plemien psov bude veľmi komplexné, ale jednoduchou záležitosťou s jednoduchým prechodom medzi jednotlivými vekovými etapami psieho života. Nezabúda sa ani na havinov so sklonmi k obezite a málo aktívnym životom alebo naopak na psíkov s vysokou fyzickou záťažou, ktorí potrebujú dostať z krmiva viac energie. Pochutnajú si aj psy s citlivým zažívaním, a to na novom rade hypoalergénnych krmív s obsahom pestreca pre podporu správnej funkcie pečene. 

Skutečně chutné krmivo s vysokým podílem čerstvého masa

Skutočne chutné krmivo s vysokým podielom čerstvého mäsa

Nativia REAL MEAT

Najlepšie z najlepšieho. Nativia REAL MEAT sú krmivá s vysokým obsahom čerstvého mäsa pre naozaj náročného zákazníka, ktorý vyžaduje pre svojho psa TOP krmivo. Obsah mäsa v čerstvom stave je tu zastúpený v 42 % - kuracie, hovädzie alebo králičie z tuzemských preverených chovov. Vysoká využiteľnosť použitých surovín je štandardom u všetkých krmív Nativia. V rade REAL MEAT podiel živočíšnych bielkovín z celkového množstva obsiahnutých, dosahuje až 89 %.

Výhody krmivá Nativia REAL MEAT

  • Obsah čerstvého mäsa 42 %.
  • Vysoké percento proteínu živočíšneho pôvodu, až 89 %.
  • Chelátové formy stopových prvkov.
  • Extrakt z pestreca mariánskeho pre správnu funkciu pečene.
  • Prírodná konzervácia rozmarýnovým extraktom.
  • Sysydoa látky pre optimálny vývoj a regeneráciu kĺbov.

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.