+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
black

Na psie problémy všetkého druhu: Royal Canin Veterinary

Rad granúl Royal Canin s označením Veterinary je tu pre všetkých psíkov, ktorých trápia nejaké zdravotné ťažkosti. Poďme si bližšie predstaviť, pri akých problémoch budete musieť dbať na špeciálnu stravu a dopriať svojmu maródovi to, čo potrebuje k lepšiemu životu.

Keď ani superprémiové krmivo nestačí

Rovnako ako človek aj pes potrebuje vo svojom živote prispôsobiť jedlo aktuálnym potrebám. Vy si pri črevnej chrípke určite tiež nedáte poriadne tučný steak. Radi by ste, ale nejde to. A u psov je to rovnaké. Royal Canin Veterinary je partnerom všetkých chorých miláčikov, ktorým je treba dodať ešte o kúsok viac.

Dermatology

Krmivá v tejto kategórii sú určené pre psov trpiacich kožnými problémami. Či už ide o stratu srsti, dermatózy alebo rôzne alergické reakcie (napríklad po uštipnutí hmyzom). Krmivo tlmí prejavy týchto kožných neduhov a napomáha k obnove správnej funkcie kožnej bariéry.

Celá kategória >>

Gastrointestinal Tract

Ako už názov napovedá (Gastroenterológia alebo skrátene "gastro" = odbor riešiaci ochorenie zažívacieho ústrojenstva), toto krmivo je určené pre psov trpiacich zažívacími ťažkosťami. Či už tými chronickými alebo akútnymi. Pomôže pri problémoch so zníženou chuťou do jedla, doplní zvýšenú potrebu vlákniny alebo bude skvelým pomocníkom pre psov trpiacich ochorením pečene.

Vždy konzultujte podávanie granúl so svojím veterinárom. Len on môže správne určiť tie pravé granule pre vášho chlpáča.

Celá kategória >>

Vital Support

Má váš psí spoločník choré obličky či problémy so srdcom? Znížila sa mu chuť k jedlu a hrozí, že nebude mať dostatočný príjem živín? Pre tieto psie problémy sú tu granule Royal Canin Vital support, ktoré majú vysoké nutričné hodnoty a teda dodajú psíkovi potrebnú dávku živín aj pri zníženom príjme potravy.

Celá kategória >>

Weight Management

Tento typ veterinárneho radu sa zameriava na psíkov so sklonmi k nadváhe. Pomôže v boji so znížením váhy a udržaním optimálnej hmotnosti aj naďalej. V tejto kategórii tiež nájdete granule určené pre psov s cukrovkou.

Celá kategória >>

Health Management

Rovnako ako ľudia aj psi môžu mať veľké problémy so zubami. Často za ne môže nadmerná tvorba zubného plaku, ktorý sa následne mení na zubný kameň. A problém je na svete. Psík potom môže menej jesť a silno mu zapácha z úst. Aj s týmto problémom môžete bojovať s granulami Royal Canin VDD Dental.

Pri úzkostiach a nadmernému stresu vám môžu pomôcť granule Royal Canin VDD Calm, ktoré psovi pomáhajú optimálne riešiť stresové situácie a problémy s tým spojené (hnačka, kožné choroby).

Celá kategória >>

Urinary

Kategória krmív Urinary je tu pre všetkých psíkov, ktorí trpia rôznymi ochoreniami močového ústrojenstva. Môže sa jednať o ochorenie chronické alebo napríklad akútne zápaly. V oboch prípadoch je potrebné podávať správne zostavenú a vyváženú stravu. A súčasťou tejto stravy by mali byť aj kvalitné granuly.

Celá kategória >>

Na záver naozaj apelujeme na všetkých majiteľov, aby sa v oblasti výživy chorého zvieraťa najskôr poradili so svojím veterinárom. Mohli by ste psíkovi ešte priťažiť, pretože sa jedná o špecifický výrobok robený každému problému na mieru.

Na všetky krmivá sa môžete pozrieť >> tu <<

Zobraziť ďalšie novinky

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.