+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Adaptil obojok 70cm

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Poskytuje psíkom pocit bezpečia a istoty v situáciách, v ktorých by sa mohli cítiť ohrození.... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Adaptil obojok 70cm

Obojok Adaptil poskytuje psom pocit bezpečia a istoty v situáciách, v ktorých by sa mohli cítiť ohrození, ako napr. pri cestovaní, zvýšenom hluku (ohňostroje, búrky), pri pobyte v neznámom prostredí (cvičák, psí hotel) alebo pri nepredvídateľných udalostiach.

Adaptil obojok 70cm pre jednoduché a pohodlné použitie, ktorý nepretržite uvoľňuje psie upokojujúce feromóny (dokonca i vonku). Telesná teplota psa a kontakt s kožou obojok zahrievajú a umožňujú rozptýlenie feromónov do prostredia. Kontakt Adaptil obojku s kožou psa je po celú dobu nevyhnutný. Feromón uvoľňovaný z produktov Adaptil je identický so psím upokojujúcim feromónom - Dog Appeasing Pheromone (D.A.P.), ktorý vylučuje fenka niekoľko dní po pôrode, aby upokojila šteňatá.

Ako obojok funguje?
V momente, keď príde obojok Adaptil do kontaktu s kožou psa, zahreje sa telesnou teplotou psa, čo umožní difúziu feromónov do prostredia. Preto by mal byť obojok Adaptil na krku psa dostatočne upevnený, aby sa zaistil kontakt s kožou.

Ako dlho obojok účinkuje?
Adaptil obojok účinkuje 4 týždne. Po uplynutí tejto doby, podľa odporúčania vášho veterinárneho lekára, nasaďte psovi nový obojok. Keď už psovi nasadíte obojok, mal by ho nosiť nepretržite aspoň po dobu 30 dní, aby účinkoval čo najlepšie. Niektoré problémy vyžadujú aj dlhšiu dobu používania a výmenu obojku po 30 dňoch.

Upozornenie:
Adaptil® obojok je určený pre psY, nemá sedatívny účinok a nemá vplyv na ľudí alebo iné zvieratá.
Adaptil® obojok nie je vhodné používať v prípade precitlivenosti alebo agresie.

Zmiernite stres vášho psa počas náročného obdobia, ktoré nemusí predstavovať len petardy a silvestrovské ohňostroje, ale môže ísť aj o návštevy veterinára, cestovanie, sťahovanie a podobne. Stres sa u psa môže prejavovať štekaním, kňučaním, nechuťou k jedlu, robí mláčky po domácnosti, ale môže dôjsť až k agresivite a deštruktívnemu správaniu.

Nečakajte, až sa vystresované zviera samo po niekoľkých dňoch upokojí. Antistresové prípravky predstavujú skvelé riešenie a sú báječným pomocníkom majiteľa a jeho bojazlivého a vystresovaného psa. Veterinári radia počas Silvestra a iných stresujúcich situáciách použiť upokojujúci prípravok ako prevenciu.


Zloženie:
Syntetický psí "Appeasing" feromón (5 %), Excipients q.s. 1 obojok (100 %).

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.