+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
black

VetriScience Cardio Canine podp.srdca psi 300g

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Žuvacia maškrta na podporu srdcového svalu, zníženie oxidatívneho stresu a podporu kardiovaskulárnych funkcií.... celý popis
Skladom

zľava 4%

katalógová: 34,99 €

33,49 €

VetriScience Cardio Canine podp.srdce psi 300g

Komplexný doplnok pre všetkých psov, ktorí sú náchylní ku kardiovaskulárnemu stresu. Prípravok poskytuje potrebné živiny, vitamíny a antioxidanty, ktoré sa v bežnej strave nenachádzajú. Žuvací nutričný doplnok pre psy Cardio je vhodný aj pre staršie psy (geriatrickí pacienti).

Účinné látky Vetri Cardio Canine:

  • Arginín je aminokyselina produkovaná v tele. Podporuje vazodilatáciu, koronárna endoteliálnu funkciu a koronárny prietok krvi. Arginín tiež podporuje funkcie obličiek, eliminácia tekutín a toleranciu k záťaži.
  • Berberín je flavonoid, ktorý sa nachádza v bylinách. Bolo preukázané, že podporuje funkciu srdca, priaznivo ovplyvňuje krvný tlak, krvnú viskozitu a srdcový rytmus.
  • Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná látka nájdená vo vnútorných mitochondriálnych membránach, kde pôsobí ako stabilizátor membrán a požierač voľných radikálov. Pomáha podporovať bunkovú energiu vnútri srdca cez produkciu adenozíntrifosfátu (ATP) a podporuje silu srdca tým, podporuje zdravý krvný obeh.
  • Dimethylglycine (DMG) je derivát aminokyseliny, ktorý podporuje kardiovaskulárny systém, rovnako tak ako širokú škálu imunitných funkcií, obehový systém, zdravý krvný tlak, detoxikácia a fyzikálny výkon. Ako metabolický zosilňovač DMG tiež podporuje transmetylovú premenu prostredníctvom produkcie SAMe. DMG tiež preukázal pozitívny vplyv na odolnosť a vytrvalosť kvôli jeho schopnosti redukovať tvorbu kyseliny mliečnej.
  • Kyselina listová je vitamín B nevyhnutný pre tvorbu červených krviniek a napomáha podporovať kapilárny prietok krvi.
  • Hawthorne (Crataegus oxycantha = hloh) je bylina, ktorá v nedávnych výskumoch ukazuje vedcom celý rad pozitívnych vplyvov na funkciu srdca, predovšetkým kvôli jeho obsahu flavonoidov, najmä oligomérny proanthocyanidins (OPCs). OPCs sú účinné antioxidanty, ktoré spolupracujú s vitamínom C na podpore kapilárnej stability. Bolo preukázané, že Hawthorn znižuje oxidačný stres a podporuje zdravý prietok krvi koronárnymi cievami.
  • L-karnitín je aminokyselina a zdá sa, že pôsobí ako kofaktor, ktorý má pozitívny vplyv na srdcový sval. Transportuje mastné kyseliny cez krv do mitochondrií, kde sú prevedené na ATP. Začlenenie L-karnitínu do receptúry podporujúce srdce u psov podporuje srdcový rytmus, obraz lipidov, správne použitie elektrolytov a toleranciu k námahe, z ktorých všetky sú dôležité faktory pre zdravú funkciu srdca.
  • Horčík podporuje správnu funkciu svalov, integritu ciev a normálnu krvnú viskozitu. Horčík pôsobí synergicky s draslíkom a spoločne podporujú prenosy vzruchov v srdci a normálny silný tlkot srdca.
  • Draslík pôsobí synergicky s horčíkom a podporuje elektrolytickú rovnováhu, ktorá je dôležitá pre srdcový rytmus a krvný tlak. Zahrnutie horčíka a draslíka do receptúry Vetri-Cardio Canine podporuje udržanie zdravia prospešných hladín týchto látok v krvi, ktoré môžu byť znížené pri používaní diuretík.
  • Taurín je aminokyselina, ktorá sa nachádza v hojnom množstve v srdcovom tkanive. Podporuje zdravie mozgu a srdca. Taurín podporuje pravidelný srdcový tep, minimalizuje stratu draslíka, podporuje správne využitie elektrolytov, ponúka antioxidačnú podporu a je prospešný imunitnému systému.

Dávkovanie: 1 ks na každých 13 kg živej váhy psa (pri podávaní viac ako 1 ks/deň rozdeľte dávku na 2 dávky - ráno a večer)

Balenie: 300 g = 60 ks
Určené pre: dospelý pes


Aktívne zložky v jednej kocke:
L-karnitín HCl 250 mg
L-taurín 250 mg
Arginín 150 mg
Hawthorn (Crataegus oxycantha) extrakt z bobúľ 100 mg
Horčík (Mg oxid) 60 mg
N, N-dimethylglycine HCl (DMG) 50 mg
Berberín (Hydrastis Canadensis) HCl 50 mg
Koenzým Q10 30 mg
Kyselina listová 0,9 mg
Draslík (K citrát)

Neaktívne zložky: Arabská guma, jablčný pektín, pivovarské kvasnice, repkový olej, príchuť kuracej pečene, kyselina citrónová, glycerín, zmiešané tokoferoly, ovsená múka, ovsené krupica, patentovaná zmes (maltodextrín, alginát sodný, síran vápenatý), kyselina propiónová, extrakt z rozmarínu, ražná múka, oxid kremičitý, kyselina sorbová, sójový lecitín, rastlinný olej, voda.

Ako nás vidia naši zákazníci

RT
15.01.2021 21:10 Radka Tejová

Spokojnost vo vsetkom

BR
15.01.2021 18:25 Branislav Rakovský

rýchle dodanie

MM
15.01.2021 15:31 Michala Mlatičekova

som veľmi spokojná s objednávkou, doručením aj kvalitou, vďaka

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.