+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra Life září 2021

Nativia Cat Castrated 10kg

Nativia Cat Castrated 10 kg

Receptúra rešpektuje prirodzené zákonitosti výživy mačky. Ako správne granuly pre mačky, toto krmivo pre mäsožravce obsahuje veľmi vysoký podiel živočíšnych bielkovín a zároveň nízky obsah sacharidov vďaka absencii iných obilnín - iba s ryžou. Vysoká stráviteľnosť krmiva a použitie netradičných surovín v podobe sušeného arktického krillu a manioku zaistí zdravú výživu mačky.

Nativia Castrated obsahuje 92 % bielkovín živočíšneho pôvodu. Špeciálne zostavená receptúra vyhovujúca sterilizovaným alebo kastrovaným mačkám, vhodná aj pre staršie a obézne mačky. Redukovaný prísun energie zabraňuje nadmernej tvorbe tukovej hmoty a prispieva k udržaniu zdravej aktívnej kondície. Juka dokáže významne zvýšiť rýchlosť látkovej výmeny a tým zlepšiť prirodzenú detoxikáciu organizmu. Vo výžive mačiek je využívaný extrakt z juky (druh Yucca schidigera) pre svoju schopnosť viazať metabolické produkty v hrubom čreve (čpavok), čím je významne obmedzený vznik nepríjemného zápachu exkrementov. Receptúra granúl prostredníctvom vyváženého obsahu minerálnych látok napomáha predchádzaniu výskytu močových kameňov a s tým spojených problémov s ochorením spodných ciest močových. Kvalitná mäsová múčka a teda aj vysoký obsah živočíšnych bielkovín v krmive sú zárukou vynikajúcej stráviteľnosti krmiva. Receptúry bez pšenica, kukurice či sóje zaisťujú mačke zdravú výživu zbytočne nezaťažujú jej organizmus.

  • menej energie pre obmedzenie priberania
  • juka na redukciu zápachu
  • podpora zdravého močového systému
  • vyšší obsah kvalitnej bielkoviny pre ľahkú stráviteľnosť

Rýdzo ČESKÁ ZNAČKA ktorá používa miesto kombinácie zvyčajne používaných obilnín celý produktový rad Nativia = iba na ryžu, v krmive nie sú použité problematické a mnohokrát alergizujúce obilniny s obsahom lepku. Radí sa medzi popredné značky na trhu.


Zloženie: Kvalitné kačacie dehydrované mäso 19%, lúpaná ryža 18%, kvalitné kuracie dehydrované mäso 14%, tapioka, kurací tuk 6%, hydrolyzované kuracie mäso a pečeň 6%, cukrovarské rezky sušené, múčka z bielej ryby 4%, hovädzie oškvarky 3 %, sušený arktický krill - Euphausia superba 2%, pivovarské kvasnice, lososový olej 0,5%, čakankový inulín 0,2%, juka 0,03%, glukosamín, chondroitín-sulfát.

Analytické zložky: Hrubý proteín 34%, oleje a tuky 11%, vláknina 2,4%, popol 6,5%, vápnik 1%, fosfor 0,75%, sodík 0,42%, horčík 0,12% .

Ako nás vidia naši zákazníci

JB
16.10.2021 12:16 Ján B.

Veľmi

IK
16.10.2021 11:51 Ivana K.

Vsetko v poriadku, tovar aj doprava - doporucujem. I ked by som ocenila dopravu zadarmo nad 50 EUR.

JN
16.10.2021 11:16 Ján N.

maximalne

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.