+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Nativia Cat Castrated 10kg

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


92% kačica, kura, superprémiové. Bez obilnín, pre dospelé sterilizované alebo kastrované mačky, vhodné aj pre mačky staršie alebo obézne... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Kompletné krmivo pre dospelé sterilizované alebo kastrované mačky, vhodné aj pre mačky staršie alebo obézne.

Receptúra rešpektuje prirodzené zákonitosti výživy mačky. Ako správne krmivo pre mäsožravce obsahuje veľmi vysoký podiel živočíšnych bielkovín a zároveň nízky obsah sacharidov vďaka absencii iných obilnín - iba s ryžou. Vysoká stráviteľnosť krmiva a použitie netradičných surovín v podobe sušeného arktického krillu a manioku zaistia zdravú výživu mačky. Nativia Castrated obsahuje 92% bielkovín živočíšneho pôvodu.

Špeciálne zostavená receptúra vyhovujúca sterilizovaným alebo kastrovaným mačkám, vhodná aj pre staršie a obézne mačky. Redukovaný prísun energie zabraňuje nadmernej tvorbe tukovej hmoty a prispieva k udržaniu zdravej aktívnej kondície.

Juka dokáže významne zvýšiť rýchlosť látkovej výmeny a tým zlepšiť prirodzenú detoxikáciu organizmu. Vo výžive mačiek je využívaný extrakt z juky (druh Yucca schidigera) pre svoju schopnosť viazať metabolické produkty v hrubom čreve (čpavok), čím je významne obmedzený vznik nepríjemného zápachu exkrementov.

Receptúra granúl prostredníctvom vyváženého obsahu minerálnych látok napomáha predchádzaniu výskytu močových kameňov a s tým spojených problémov s ochorením spodných ciest močových.

Kvalitná mäsová múčka a teda aj vysoký obsah živočíšnych bielkovín v krmive sú zárukou vynikajúcej stráviteľnosti krmiva. Receptúra bez pšenica, kukurice či sóje zaisťujú mačke zdravú výživu zbytočne nezaťažujúcu jej organizmus

Odporúčaná denná dávka:

Krmivo nechajte mačke k dispozícii po celý deň. Veľkosť dennej kŕmnej dávky uvedené v tabuľke je len orientačné. Skutočná potreba zvieraťa sa môže meniť podľa veku, pohlavia, zdravotného stavu, teploty okolitého prostredia a hlavne podľa úrovne aktivity. Preto je nutné podávané množstvo krmiva regulovať tak, aby mačka nepriberala a udržala si zdravú aktívnu kondíciu.

Nezabudnite zabezpečiť Vašej mačke dostatok čerstvej pitnej vody.


Zloženie:
Výrobky zo suchozemských zvierat a výrobky z nich (kvalitné kačacie dehydrované mäso 19%, kvalitné kuracie dehydrované mäso 14%, kurací tuk 6%, hydrolyzované kuracie mäso a pečeň 6%, hovädzie oškvarky 3%); Hľuzy, korene a produkty z nich získané (tapioka, cukrovarské rezky sušené, čakankový inulín); Zrná obilnín a výrobky z nich (iba lúpaná ryža 18,5%); Ryby, iné vodné živočíchy a produkty z nich získané (múčka z bielej ryby 4%, sušený arktický krill - Euphausia superba 2%, lososový olej 0,5%); Pivovarské kvasnice; Minerálne látky; Ostatné rastliny, riasy a výrobky z nich (juka 0,03%)

Analytické zložky:
Hrubý proteín 34%, oleje a tuky 11%, vláknina 2,4%, popol 6,5%, vápnik 1%, fosfor 0,75%, sodík 0,42%, horčík 0,1%

Obsah doplnkových látok v 1kg:
Stopové prvky: Fe 280 mg (doplnené chelát železa a aminokyselín n-hydrátom), Cu 17 mg (doplnené chelát medi a aminokyselín n-hydrátom), Mn 53 mg (doplnené chelát mangánu a aminokyselín n-hydrátom), Zn 165 mg (doplnené chelát zinku a aminokyselín n-hydrátom), I 2,5 mg (doplnené jodidom draselným), Co 1 mg (doplnené síranom kobaltnatým heptahydrátu), Se 0,35 mg (doplnené organickú formou selénu produkovanú Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060)
Vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobnými účinkom: vitamín A 20000 mj, vitamín D3 1500 mj, vitamín E (RRR alfatokoferol) 320 mg, kyselina nikotínová 170 mg, taurín 1600 mg

Technologické doplnkové látky a Mikroorganizmy:
antioxidanty, konzervanty, Enterococcus faecium NCIMB 11181 1x109 CFU

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.