+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra všechny granule (borderka)

Aptus Amber Rinse 4x60ml

Aptus Amber Rinse 4x60ml

Špeciálny viacúčelový oplach rán vyvinutý (nielen) pre veterinárov. Prípravok je vhodný hlavne pre čistenie rán a dutín, abscesov a paranálnych vačkov.

Aptus Amber Rinse sa vyrába zo živice. Stromy produkujú živicu, aby sa liečili pri poškodení a chránili sa pred plesňami a inými mikroorganizmami. Živica Aptus Amber pochádza z nórskych smrekov vo fínskom Laponsku, kde sa po stáročia používa na starostlivosť o pokožku a ošetrenie rán.

Kozmetické prípravky (hygienické, ochranné atď.) Vyberajte vždy podľa špecifických potrieb konkrétneho zvieraťa.

Použitie: Poškodené oblasti sa odporúčajú opláchnuť roztokom a nechať zaschnúť bez umývania. Na omývanie rán, fistúl a abscesov by mal byť liek používaný neriedený a na väčšie plochy pokožky možno kvapalinu riediť 1: 1. Vyplachovanie análnych dutín by malo byť začaté riedením 1: 2 (1 diel Amber Rinse, 2 diely soľného roztoku alebo čistá voda). K záverečnému oplachu použite neriedený Amber Rinse a nechajte tekutinu v análnych dutinách. Pre vyplachovanie intímnych partií ako je predkožka a pošva, sa odporúča riedenie 1: 2. K natiahnutí roztoku použite jednorazovú injekčnú striekačku alebo nalejte kvapalinu do samostatnej nádoby, čo umožní používanie obsahu fľaše mnohými zvieratami.

Výhody roztoku Aptus Amber Rinse:

  • Živica z fínskeho Laponska
  • Vyrobené patentovanou metódou výroby
  • S aktívnymi zložkami zo živice smreku nórskeho
  • S vlastnosťami podporujúcimi prirodzené hojenie rán (vytvára nepriaznivé prostredie pre mikróby, tíši začervenanú podráždenú pokožku, podporuje reepitalizáciu a znižuje tvorbu jaziev)

Balenie: 4 x 60 ml
Určené pre: pes, mačka


Zloženie:
Voda, glycerín, propanediol, extrakt živice smreka nórskeho (Picea Abies), Polysorbate 20, sorban draselný, hydroxid sodný.

Ako nás vidia naši zákazníci

MG
23.10.2021 09:50 Marija G.

Velmi spokojny, akurat nad urcitu sumu by mohlo byt dopravne zdarma ☺️

ZD
23.10.2021 09:35 Zuzana D.

Zásielka mi bola doručená v poriadku, ďakujem pekne.

TP
22.10.2021 23:11 Tomáš P.

1***

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.