+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Artenax 60 cps

Artenax 60 cps

ARTENAX obsahuje látky čisto prírodného pôvodu, ktoré posilňujú imunitu vášho psa alebo mačky a tak slúžia ako podporná liečba vírusových a bakteriálnych ochorení. Prípravok je vhodné užívať najmä pri pooperačných stavoch - tkanivo sa rýchlejšie hojí a znižuje sa riziko zápalu. Artenax je tiež vhodný pre tie zvieratá, ktorá trpia nádorovým ochorením alebo u ktorých existuje riziko vzniku tohto ochorenia. Výborné výsledky dosahuje Artenax pri detoxikácii organizmu, s čím je spojené zlepšenie funkcie pečene a následné zvýšenie fyzickej aktivity.

Výborné výsledky dosahuje Artenax pri detoxikácii organizmu, s čím je spojené zlepšenie funkcie pečene a následné zvýšenie fyzickej aktivity.

Vďaka svojim mimoriadnym účinkom získal veterinárny prípravok Artenax uznanie zverolekárov aj chovateľov spoločenských zvierat, ktorí ho používajú pri kombinovanej liečbe vážnejších ochorení.

Prečo zvoliť Artenax?

  • 100% prírodný pôvod
  • absencia vedľajších účinkov
  • účinkuje už po 3 týždňoch
  • účinná látka je patentovaná v EÚ, USA a Kanade

Ako Artenax pôsobí?

  • ARTENAX normalizuje imunoregulačný index (pomer medzi skupinou T-lymfocytov CD4 + a CD8 +).
  • Podporuje antiinfekčnú imunitu (stimulácia aktivovanej subpopulácie B-lymfocitov).
  • Reguluje hodnoty krvného obrazu

B-lymfocyty

Hlavnou funkciou je tvorba protilátok (tiež označovaných ako imunoglobulíny alebo gamaglobulíny). B-lymfocyty vznikajú z tzv. kmeňových buniek v kostnej dreni, kde tiež dozrievajú. Po rozpoznaní antigénu (cudzej častice) sa B-lymfocyty premieňajú v tzv. plazmatické bunky, ktoré produkujú veľké množstvo protilátok. Tie sa potom dostávajú do krvi, dýchacích ciest, čreva atď. Protilátky sú vysoko špecializované bielkoviny schopné reagovať prakticky na akýkoľvek mikroorganizmus, ktorý napadne organizmus psa či mačky.

Zaistite zdravie svojmu psíkovi tým, že podporíte správne fungovanie jeho metabolizmu. V tejto kategórii Podpora metabolismu psa nájdete prípravky vo forme roztokov, pást, emulzií, tabliet a sypkých práškov. Kvalitné granuly pre psov tvoria základný predpoklad k vitálnemu životu vášho maznáčika. Často je ale potrebné napomôcť jeho zdraviu ešte ďalšou cestou.

Nutričné prípravky na podporu metabolizmu dodajú psíkovi potrebné vitamíny a minerály, poradí si so zníženou imunitou, zlým zažívaním aj pohyblivosťou, pomôžu psíkovi pri rekonvalescencii aj fenkám v období gravidity a dojčenia.


Ako nás vidia naši zákazníci

FK
30.11.2021 18:59 Fany k.

vsetko super

IS
30.11.2021 16:13 Iveta S.

Som spokojná.

JK
30.11.2021 12:16 Ján K.

veľmi

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.