+420 383 800 199
RC Yorkshire
RC výhodné balíčky

Brit Training Snack Puppies 200g

Brit Training Snack Puppies 200 g

Ideálny tréningový snack Brit Training Puppies pre šteniatka všetkých psích plemien.

Túto maškrtu je možné podávať šteniatku každý deň. Tvar, veľkosť aj polomäkká štruktúra maškrty zaisťuje, že sú tieto maškrty zdravotne nezávadné. Sú bezpečné aj pre šteňatá trpasličích plemien. Kombinácia mäsa (kuracie) s ryžou vyhovuje každému plemenu. Ak u Vášho šteňaťa nie sú zistené žiadne alergie, je táto maškrta pre neho vhodná. Ideálna pomôcka k motivácii, odmeňovaniu a na celkový tréning. Maškrty Brit Snack nezaťažujú organizmus, nepôsobia negatívne na aktivitu psa u produktu nie sú zistené žiadne negatívne účinky na zuby a ďasná. Brit Training zodpovedajú zásadám správnej výživy.

Benefity maškŕt Brit Training Snack Puppies:

  • veľmi chutné a stráviteľné maškrty
  • vhodné pre motiváciu (ako odmena)
  • polomäkké maškrty
  • nezaťažujú organizmus, nepôsobia negatívne na aktivitu počas tréningu, bez negatívnych účinkov na zuby a ďasná
  • kaloricky vyvážené maškrty

Optimálna denná dávka: 4 - 20 ks
Optimálny príjem by mal byť max 31,2 kcal (cca 20 % z celkového prídelu potravy).

Charakteristika série Brit Training: Chovateľ si veľakrát kladie otázku, prečo vlastne psa trénovať. Odpoveď je jednoduchá. Hlavným dôvodom je posilnenie a upevnenie vzťahu pes-chovateľ. Ďalej je trénovanie pre psíka určitou formou zábavy. Vďaka nemu sa u psa eliminujú nežiadúce prejavy v jeho správaní (agresia, bojazlivosť). Maškrty sú rozdelené do 4 veľkostných variantov pre rôzne rasy (S - XL) a 1 variant je špeciálne vytvorený pre šteňatá všetkých plemien. Sú veľmi chutné, vysoko stráviteľné a kaloricky vyvážené. Ich veľkosť je ideálna na využívanie ako motivačný prostriedok za výkony. "Trénovacie" maškrty Brit Training nezaťažujú organizmus a nemajú negatívne účinky na aktivitu počas tréningu. Výroba maškŕt Brit Training Snack je zaistená extrúziou. Vplyvom správne zvoleného technologického postupu a vhodným surovinám dochádza k tomu, že je maškrta extra stráviteľná a energetická hodnota maškrty dosahuje optimum (ideálne by hodnota energie z maškŕt Brit Training mala zodpovedať cca 20 % z celkového prídelu potravy). Maškrty Brit Training sú oproti "obľúbeným" piškótam a sušeným mäsám zdravou odmenou. V piškóte je obsiahnuté priveľké množstvo sacharidov a sušené mäso neposkytuje chlpáčovi dostatočne vyvážený pomer potrebných látok.

Pri výbere vhodnej maškrty vás určite bude zaujímať jeho kvalita a druh. Dáva váš maznáčik prednosť sušenému mäsu? Alebo si radšej pochutí na špeciálnom piškótu pre psov, snacku alebo snáď niečom úplne inom?

U nás nájdete širokú ponuku maškŕt pre psy.


Ako nás vidia naši zákazníci

EH
17.09.2021 11:15 Eva H.

Rychle dodanie, dakujem

MT
17.09.2021 09:51 Michal T.

je to ok

PH
17.09.2021 09:45 Peter H.

rychle super

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.