383 800 199
Acana + párky
Fitmin krmiva

Canvit Biotin pre psy 230g

K obľúbeným

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko: tu

Canvit Biotín je vhodný pre psíkov do 25 kg: dlhosrsté psy, biele psy, pĺznúce psy a pre psy, pri ktorých je vyžadovaná vysoká kvalita srsti a perfektný vzhľad.
Celý popis »

Canvit Biotin pre psy 230g

Podporte zdravý pohybový aparát už u malého šteniatka. V tomto veku je potreba dohliadať na jeho správny vývoj. V dospelosti psi najčastejšie trpia na bolesti kĺbov a šliach. Je preto ideálne napomôcť ich zdraviu vhodnými nutričnými doplnkami. Pôsobia preventívne aj pri už vzniknutých akútnych ťažkostiach.

Tablety pre dlhosrsté psy Canvit Biotin sú komplexnou výživou pre lesklú, prirodzene sa obnovujúcu srsť a zdravú pokožku.

Doplnok Canvit Biotín obsahuje veľa vitamínov a viazané minerály podporujúce zdravú kožu a srsť. Komplex prirodzených živín regeneruje kožu a podporuje tvorbu bohatej a lesklej srsti, vďaka ktorej má psík perfektný vzhľad. Pre ochrannú funkciu kože je potreba, aby metabolizmus dostával dostatok vitamínov - biotín, vitamíny skupiny B, zinok a iné.

Dávkovanie Canvit Biotín: 1 tableta denne na každých 5 kg živej váhy (ak Váš pes váži nad 25 kg, podávajte mu Canvit Biotin Maxi)

Benefity nutričného doplnku Canvit Biotin:

  • bez GMO
  • pre dlhosrsté psy
  • komplex proaktívnych látok pre podporu zdravého vývoja kože
  • pozitívny vplyv na lesk srsti a rohoviny pazúrikov
  • obnova srsti počas pĺznutia
  • doplnok stravy pri kožnom ochorení
Canvit Biotin - výhody

 

Balenie: 230 g

V 1 tablete (v 1 g Canvit Biotín): biotín 1500 mikrogramov, vitamín B2 400 mikrogramov, vitamín B3 (Niacínamid) 3000 mikrogramov, vitamín B5 (calcium pantothenate) 1500 mikrogramov, zinok 4000 mikrogramov, meď 900 mikrogramov, DL-Metionín 20 mg

logo canvitCharakteristika doplnkových výrobkov Canvit: Vďaka širokej ponuke doplnkov výživy značky Canvit je možné predchádzať rôznym civilizačným chorobám a podporiť zdravie zvieraťa. Používanie výživových doplnkov je efektívnou cestou k dlhému a spokojnému životu Vášho chlpáča. Každý prípravok je navrhnutý s ohľadom na maximálnu účinnosť pre daný zdravotný problém. Jednotlivé receptúry obsahujú vyrovnaný pomer vitamínov, minerálov i stopových prvkov. Produkty Canvit sú ideálne ako prevencia. Keď mu hrozí vyššie riziko ochorenia. V prípade ochorenia sú vhodnými podpornými liečivami v ranom štádiu liečby.


 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.