+420 383 800 199
RC Yorkshire
Calibra listopad 2021

Brit Training Snack L 200g

Brit Training Snack L 200 g

Tréningová maškrta pre psov veľkých plemien (25 - 45 kg).

Maškrty Brit Training Snack L sú vynikajúce a vysoko stráviteľné. Ich primárnou surovinou na výrobu je kuracie mäso s ryžou. Dobroty Brit Snack sú vyvinuté pre všetkých psov veľkých plemien (do 45kg) na tréningu a iným aktivitám. Sú zdravotne bezpečné a dieteticky vhodné na každodenné tréningové odmeňovanie. Tieto tréningové maškrty sú polomäkké, takže nezaťažujú organizmus ani nepoškodzujú zuby či ďasná. Pri výcviku sú tieto maškrty oveľa lepšie ako piškóty, tie obsahujú priveľké množstvo sacharidov, alebo sušené mäso, ktoré neposkytuje vyvážený pomer potrebných zložiek. 

Pri výbere vhodnej maškrty vás určite bude zaujímať jeho kvalita a druh. Dáva váš maznáčik prednosť sušenému mäsu? Alebo si radšej pochutí na špeciálnom piškótu pre psov, snacku alebo snáď niečom úplne inom?

U nás nájdete širokú ponuku maškŕt pre psy.

Benefity maškŕt Brit Training Snack L:

  • veľmi chutné
  • vhodné pre motiváciu
  • polomäkké
  • nezaťažujú organizmus, nepôsobia negatívne na aktivitu počas tréningu, bez negatívnych účinkov na zuby a ďasná
  • kaloricky vyvážené
  • výborne stráviteľné

Reálna veľkosľ maškrty L: 14 mm (cca 7,9 kcal/ks)

Optimálna denná dávka: 15 - 35 ks (max 276,5 kcal)
To je cca 20 % z celkového prídelu potravy.

Charakteristika série Brit Training: Chovateľ si veľakrát kladie otázku, prečo vlastne psa trénovať. Odpoveď je jednoduchá. Hlavným dôvodom je posilnenie a upevnenie vzťahu pes-chovateľ. Ďalej je trénovanie pre psíka určitou formou zábavy. Vďaka nemu sa u psa eliminujú nežiadúce prejavy v jeho správaní (agresia, bojazlivosť). Maškrty sú rozdelené do 4 veľkostných variantov pre rôzne rasy (S - XL) a 1 variant je špeciálne vytvorený pre šteňatá všetkých plemien. Sú veľmi chutné, vysoko stráviteľné a kaloricky vyvážené. Ich veľkosť je ideálna na využívanie ako motivačný prostriedok za výkony. "Trénovacie" maškrty Brit Training nezaťažujú organizmus a nemajú negatívne účinky na aktivitu počas tréningu. Výroba maškŕt Brit Training Snack je zaistená extrúziou. Vplyvom správne zvoleného technologického postupu a vhodným surovinám dochádza k tomu, že je maškrta extra stráviteľná a energetická hodnota maškrty dosahuje optimum (ideálne by hodnota energie z maškŕt Brit Training mala zodpovedať cca 20 % z celkového prídelu potravy). Maškrty Brit Training sú oproti "obľúbeným" piškótam a sušeným mäsám zdravou odmenou. V piškóte je obsiahnuté priveľké množstvo sacharidov a sušené mäso neposkytuje chlpáčovi dostatočne vyvážený pomer potrebných látok.


Zloženie:
ryža, kuracie mäso, glukózový sirup, lososový olej, hydrolyzovaná kuracia pečeň, kolagén

Akostné znaky: 
hrubé proteíny 15,3 %, vlhkosť 17 %, hrubé oleje a tuky 7,8 %, hrubé popoloviny 2,1 %, hrubá vláknina 1,1 %

Ako nás vidia naši zákazníci

KM
01.12.2021 17:54 Kristína M.

Všetko prišlo v poriadku a rýchlo :)

SA
01.12.2021 12:20 Silvia A.

Spokojnosť výborná len som objednala o trochu menšie takže budeme objednávať ešte raz ❤️

KN
01.12.2021 11:49 Katarína N.

Dodanie do 24 hodín. Za nás ???? dodávateľ krmív.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.