+420 383 800 199
RC Yorkshire
RC výhodné balíčky

Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5kg

Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5kg

Kompletné superprémiové krmivo pre mačky Calibra Verve neobsahuje obilniny. Produktový rad Verve obsahuje až 90% proteínov živočíšneho pôvodu a 32% čerstvého mäsa. Granule pre mačky sú mimoriadne chutné a vyhovujú takmer všetkým mačkám.

Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey je kompletné krmivo bez obilnín s vysokým obsahom čerstvého mäsa - s kuraťom a morkou. Receptúra je určená pre mačky žijúce v domácnosti a tiež pre tých, ktoré potrebujú ustrážiť váhu. Čerstvé mäso z kurčaťa tvorí 27% celkového obsahu. Proteíny v receptúre sú z 80,8% živočíšneho pôvodu. Krmivo tak predstavuje vysoko výživnú a zároveň prirodzene vyváženú porciu, ktorá je pre mačku ako mäsožravce zároveň ľahko stráviteľná. Chrumkavá a nadýchaná konzistencia granúl je zároveň neodolateľným lákadlom. Grain free krmivo má okrem bielkovín samozrejme vyvážené množstvo sacharidov a vlákniny, navyše obsahuje unikátnu kombináciu vybraných funkčných aditív. Tento jedinečný mix - Triple active formula - L-karnitín, slávka zelenoústa, listy brusnice zaistí ten správny efekt tejto receptúry. Receptúra je bez obilnín, lepku, kukurica, umelých farbív a pridaných konzervantov, GMO. TRIPLE ACTIVE FORMULA:

  • L-karnitín - podporuje využitie tukov ako zdroja energie pre organizmus.
  • Slávka zelenoústa (extrakt) - prírodný zdroj glykozaminoglykánov (GAG 's, kam patrí chondroitín a glukosamín) a omega-3 mastných kyselín (hlavne EPA a DHA). Má chondroprotektívne a protizápalové účinky.
  • Listy brusnice - bohaté na fenolové zlúčeniny s antioxidačnou aktivitou. Majú diuretické a antimikrobiálne účinky, ktoré pomáhajú predchádzať poruchám močového traktu.

Plusy krmív Calibra Verve:

  • jedinečný mix kvalitných surovín a čerstvého mäsa
  • ideálny tvar a tvrdosť granúl
  • bez obilnín
  • až 90 % proteínov živočíšneho pôvodu
  • až 32 % čerstvého mäsa

Balenie: 3,5 kg
Príchuť: kura
Určené pre: dospelé mačky so sklonmi k nadváhe alebo chované doma


Zloženie: čerstvé kuracie mäso 27%, hydinový proteín 23,5%, morčací proteín 16%, zemiakové vločky 13,7%, trstinová bagasa (vláknina z cukrovej trstiny), hrášok 6,5%, hydinový tuk, hydrolyzovaná pečeň, zemiakový proteín 3%, slepačie vajcia 2%, pivovarské kvasnice, tekvicové vločky 1,5%, ľanové semienko 1%, kvasničné výrobky, lososový olej 1%, sušený list brusnica obyčajná 0,8%, chlorid draselný, inulín (koreň čakanky) 0, 2%, semeno pestreca 0,1%, slávka zelenoústa (Perna canaliculus) 0,1%, chlorid sodný, Yucca schidigera 0,05%, semeno skorocelu (psyllium) 0,02%, rozmarínový extrakt 0,01%.

Analytické zložky: hrubý proteín 38%, oleje a tuky 14%, vláknina 7,5%, popol 7,8%, vápnik 1,16%, fosfor 1,1%, sodík 0,28%, proteíny živočíšneho pôvodu z celkového obsahu proteínov 80,8%.

Metabolizovateľná energia: 3 584 kcal / kg

Ako nás vidia naši zákazníci

ZP
17.09.2021 14:45 Zdenko P.

Na 1

EH
17.09.2021 11:15 Eva H.

Rychle dodanie, dakujem

MT
17.09.2021 09:51 Michal T.

je to ok

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.