+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Bosch Dog Junior Lamb&Rice 15kg

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Kompletné krmivo pre senzitívne šteňatá a dospievajúce psy, ktoré vykazujú určitú neznášanlivosť voči niektorým potravinovým surovinám.... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Bosch Junior Lamb&Rise je vyvážené krmivo pre všetky dospievajúce psy, ktorí trpia neznášanlivosťou na krmivo a alergiami. So svojím špeciálnym zložením využíva krmivo Bosch Junior jahňacie & ryža známe pozitívne vlastnosti jahňacích bielkovín a vysoko stráviteľnú ryžu. Jedinečné krmivo Bosch Junior jahňacie & ryža je preto veľmi vhodné pre chov citlivých šteniat všetkých plemien.

Organické väzby zinku (cheláty zinku) sú v tele lepšie využívané. Vďaka tomu má metabolizmus psa k dispozícii viac zinku. Zinok je dôležitý pre zdravú, pružnú kožu a lesklú srsť.

Vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, ktoré dodávajú celkovú vitalitu, pružnosť kožu a lesk srsti a hlavne podporujú prirodzenú obranyschopnosť.

Vyvážený obsah rôznych rozpustných druhov vláknin (tiež frukto oligosacharidy) stimulujú zdravú črevnú floru psa a napomáhajú rovnomernému tráveniu.

Vďaka vybraným surovinám, spracovaným veľmi šetrne v jednom z najmodernejších podnikov v Európe, dosiahne nadpriemerné stráviteľnosti krmiva. Toto krmivo prispieva k dobre formovanému trusu.

Vitamín E, vitamín C a stopový prvok selén sú dôležité antioxidanty bunkových jadier, ktoré chránia pred škodlivými zásahmi produktov látkovej výmeny.

Špeciálny extrakt z mušlí s vysokým obsahom glukosamínu a chondroitín sulfátu podporujú výstavbu a správnu funkciu chrupaviek, najmä v oblasti kĺbov.

V krmive pre psov Bosch sú použité iba starostlivo vybrané suroviny a prísady (napr. hydina, celé vajcia, hovädzie, jahňacie, rôzne druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tieto suroviny boli šetrným výrobným procesom spracované vo veľmi chutné, optimálne zužitkovateľné, zdravé a kvalitné krmivo. Zložky živočíšneho pôvodu pochádzajú z mäsa zvierat určených pre spotrebu človekom.

Na ochranu životne dôležitých, ale veľmi citlivých vitamínov a esenciálnych mastných kyselín v krmive Bosch bola použitá zmes rôznych tokoferolov prírodného pôvodu. V krmive Bosch nie sú použité žiadne umelé dochucovadlá. Vďaka šetrnému vysúšaniu majú granuly Bosch dlhú trvanlivosť aj bez konzervačných látok. Ak kŕmite svojho psa kvalitnými granulami Bosch, môžete mať ako majiteľ dobrý pocit, že dávate Vášmu psovi správne krmivo. Krmivo Bosch sa navyše vyznačuje veľmi priaznivým pomerom kvality k cene.

  • Zloženie: Hydinové mäso (min. 20%), ryža (min. 18%), jačmeň, kukurica, hydinová mäsová múčka, jahňacia mäsová múčka (min. 5%), živočíšny tuk, mäsová múčka, mäsový hydrolyse, sušené oškvarky, sušené cukrovej repy, rybia múčka, ľanové semeno, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid sodný, chlorid draselný, mäsová múčka z mušlí (min. 0,1%), múčka z čakanky.
  • Obsah: Bielkoviny 25,0%, tuk 13,0%, vláknina 2,5%, popol 6,5%, vápnik 1,2%, fosfor 0,9%, vlhkosť 10%.
  • Doplnkové látky / kg: Vitamín A 15.000 IE, vitamín D3 1.200 IE, vitamín E (alfa-tokoferol) 150 mg, meď (síran meďnatý, pentahydrát) 10 mg, zinok (oxid zinočnatý) 90 mg, zinok (aminokyselinový zinkový chelát, hydrát ) 75 mg, kobalt (síran kobaltnatý, heptahydrát) 0,3 mg, jód (jodid vápenatý, bezvodý) 3 mg, selén (seleničitan sodný) 0,2 mg.
  • Konzervačné látky: Výťažky prírodného pôvodu bohaté na obsah tokoferolov, Propylgalát.
  • Minimálna trvanlivosť: Přiuskladnění v chladnom a suchom mieste do 20 ° C / pečiatka na obale / Číslo šarže: pozri. dátum. JUNIOR možné podávať navlhčený alebo suchý. Miska s pitnou vodou musí byť vždy k dispozícii. Vyvarujte sa rýchlych prechodov z jedného druhu krmiva na iný. Prechod na nový druh krmiva by mal prebiehať postupne, počas 3 až 5 dní. Prečítajte si láskavo návod pre správny spôsob kŕmenia, uvedený v prospekte.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.