+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Royal Canin French Bulldog Puppy 3kg

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Špeciálne krmivo pre šteňatá a dospievajúce Fransouzské buldočky do 12 mesiacov... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Royal Canin French Bulldog Junior je kompletné prémiové krmivo pre šteňatá Francúzskych buldočkov. French bulldog je výnimočne oddaný, inteligentný a tiež hravý pes. Najprv sa zdá byť mrzutý a tvrdohlavý, ale ak s ním strávite viac času, ukáže sa jeho citlivosť a obzvlášť šarmantný charakter. Toto krmivo pre psov je optimálne prispôsobené práve potrebám stravovania francúzskeho buldočka. Francúzske buldogy sú svalnaté, pohyblivé a atletické. Kompaktná stavba tela s výraznými svalmi a silnými kosťami robia z francúzskeho buldočka výnimočného psa. Vďaka svojej zvláštnej postave má táto krátkonohá psie rasa pomerne citlivé kĺby, ktoré by mali byť chránené. Ich krátky tvar lebky sťažuje dýchanie. Preto môže byť obmedzené zásobovanie určitých častí tela kyselinami, čo vedie okrem iného k nadúvaniu.
Na základe zvláštneho tvaru lebky s krátkym ňufákom a predkusom si táto rasa tiež vyvinula osobitné techniku prijímania potravy. Toto by malo byť dostatočne zohľadnené pri kŕmení.

 Suché krmivo Royal Canin French Bulldog Junior pre francúzske buldočky je špeciálne vyvinuté pre šteňatá tejto rasy do 12 mesiacov:

  • Trávenie: Prebiotiká a obzvlášť ľahko stráviteľné L.I.P.- proteíny * pomáhajú udržiavať vyváženú črevnú flóru a podporujú trávenie
  • Výborne prijímané: starostlivo vybrané živiny a exkluzívna receptúra zaisťujú, že je toto krmivo výborne prijímané i najnáročnejšími šteňatami
  • Podpora imunitného systému: Synergický komplex antioxidantov (taurín, luteín, vitamín C a E) pomáha posilňovať imunitný systém. Mannanoligosacharidy môžu posilniť lokálnu obranyschopnosť v črevách
  • Optimálne prijímanie potravy: vďaka špeciálnemu tvaru granúl je uľahčené prijímanie potravy a šteňa je podnecované k intenzívnemu hryzeniu potravy

Zloženie:
Ryža, rastlinný bielkovinový izolát *, pšenica, hydinové múčka (sušená), živočíšny tuk, živočíšne bielkoviny (hydrolyzované), sušené repné odrezky, minerálne látky, sušené bravčové mäso, sójový olej, rybí ruk, ovocné oligosacharidy, kvasnicový hydrolyzát (zdroj mannanoligosaccharidů) , hydrolyzát z kôrovcov (zdroj glukozamínu), múčka z kvetov aksamietnice (zdroj luteínu), hydrolyzát z chrupaviek (zdroj chondroitínu).
* = L.I.P. (Low Indigestible Proteins): vybrané, ľahko stráviteľné proteíny s vysokou biologickou hodnotou.

Doplnkové látky:
Výživové doplnkové látky:
vitamín A (31.500 IE / kg), vitamín D3 (800 IE / kg), E1 [železo] (53 mg / kg), E2 [jód] (5,3 mg / kg), E4 [meď] (10 mg / kg), E5 [mangán] (69 mg / kg), E6 [zinok] (206 mg / kg), E8 [selén] (0,12 mg / kg).
Technologické prísady:
trifosforečnan pentasodný (3,5 mg / kg), konzervačné látky, antioxidanty.

Odporúčané dávkovanie:

Royal Canin Breed French Bulldog Junior je samostatný krmivo pre pestovanie psov.

vek v mesiacoch koncová váha
7 kg
koncová váha
10 kg
koncová váha
14 kg
2 115 g 150 g 195 g
4 140 g 185 g 240 g
6 140 g 185 g 245 g
8 135 g 180 g 235 g
10 - - 230 g

Dajte svojmu psovi veľa čerstvej vody.
Tieto hodnoty sú len orientačné a mali by byť prispôsobené špecifickým potrebám psa.


S týmto produktom si zákazníci tiež objednávajú


Ako nás vidia naši zákazníci

MF
25.11.2020 18:58 Miroslav Fülöp

Všetko bolo v poriadku, balík dobre zabalený, ale pri ťažkých balíkoch (ten môj mal cca 20 kg) by sa zišla nejaká šnúrka pre lepšie prenášanie. Ale inak všetko v poriadku.

KJ
25.11.2020 16:09 Katarína Jankovičová

Tentokrat objednavka dorazila v cas a v poriadku.Spokojnost.

JK
25.11.2020 12:19 Jarka Kováčová

S Vaším eshopom som max spokojná. Ale nakoľko ste mi jednu objednávočku neposielali po úhrade ani po 2t, a ďalšie sprárovanie platby s objednávkou trvalo viac , ako 5 dní, už platím radšej len v hotovosti. Toto jediné by ste možno mohli doladiť. Inak som maximálne spokojná. Ako s cenami, tak s ponukou. Tak aj s expresným dodaním, ak ide o platbu na dobierku. Ak niekto hľadá krmivko vždy Vás doporučím.

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.