+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Animonda GranCarno Adult hovädzie, králik a bylinky 800g

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Kompletná mäsová konzerva pre dospelých psov. Konzervy GranCarno sú vyrábané výhradne z čerstvého mäsa.... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Animonda GranCarno Adult hovädzie, králik a bylinky 800g

Kompletná mäsová konzerva pre dospelých psov. Konzervy GranCarno sú vyrábané výhradne z čerstvého mäsa, ktoré sú v tomto krmive spracované do chutných kúskov. Konzervy obsahujú ANI-Protect prírodné antioxidanty, ktoré chránia imunitný systém a podporujú odolnosť. V krmive GranCarno Adult sú použité výhradne starostlivo vybrané zložky. V konzerve Animonda GranCarno Adult je zachovaná prirodzená štruktúra mäsa, ktorú dokazujú jasne rozoznateľné kúsky. Tiež chuť je pravá a nefalšovaná - taká, akú majú psi radi. Ten najlepší dojem - predovšetkým na Vášho štvornohého kamaráta. Špeciálna kombinácia rôznych antioxidantov chráni imunitný systém a posilňuje odolnosť organizmu.

Krmivo zásadne neobsahuje umelé dochucovadlá, sóju, farbivá a konzervačné látky. GranCarno - to je pochúťka a zároveň zdravé a vyvážené krmivo.

Vďaka mnohým príchutiam konzerv pre psov môže chlpáč zakaždým vyskúšať niečo iné. Či už dáva prednosť kuraciemu mäsu, hovädziemu mäsu alebo mu skôr vonia losos, jahňa a zverina, u nás pre neho iste vyberiete to pravé pod zub.


Zloženie:
mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (82% hovädzie mäso, 15% králičie mäso), bylinky (0,5%), minerálne látky.

Akostné znaky:
proteíny 100 g / kg, vlhkosť 78%, tuky 70 g / kg, popoloviny 16 g / kg, vláknina 5 g / kg, vitamín D3 200 m.j./kg, vitamín E (alfatokoferol) 60 mg / kg.

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.