+420 383 800 199
Brit Premium 5+1 konzerva
Fitmin krmiva

Roboran Chondro 6 pre psy 60tbl

BLACK FRIDAY

Kúp si kurník, aby si mal domáce vajíčko.


Chondroprotektívum novej generácie, obsahuje glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovú, MSM, kolagén II.... celý popis
Skladom

Vyberte si variantu

Roboran Chondro 6 predstavuje viacstupňovú kĺbovú výživu novej generácie. Prípravok slúži pre podporu a regeneráciu kĺbovej chrupavky, na výživu kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti. Má výrazný protizápalový účinok. Toto chondroprotektívum je vhodné pre všetky vekové aj váhové kategórie psov. Vysoko účinná kombinácia látok umožňuje účelné použitie ako súčasť liečby pohybového aparátu aj ako prevencia u psov športových a pracovných.

Hlavné účinné zložky tvoria extrakt zo žraločej chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagén II typu, methylsulfonylmethan a extrakt z kurkumovníka. Toto zloženie zaisťuje veľmi účinnú kombináciu chondroitínsulfátu, glukozamínsulfátu, omega-3 mastných kyselín, hyaluronátu sodného a kolagénu ako hlavných stavebných zložiek spojivových tkanív. Prítomnosť methylsulfonylmethanu a polyfenolov z kurkumovníka zabezpečuje protizápalový a antioxidačný účinok. Doplnenie selénu v organickej väzbe, vitamínu C a E dáva istotu prítomnosti dostatočného množstva týchto látok s významnou funkciou v metabolizme spojivového tkaniva.

Kedy je vhodné ho užívať: po úrazoch, pri zápaloch kĺbov a svalov, pri bolestiach veľkých kĺbov a chrbtice, pri nadmernom zaťažovaní pohybového aparátu (športujúce psy alebo psy s nadváhou), pri opotrebovaní pohybového systému vekom, u zvierat s vrodenými odchýlkami vo vývoji kĺbov.

Ako dlho a ako často užívať: Roboran Chondro 6 je vhodné podávať minimálne po dobu 2 mesiacov. Pri ťažkom poškodení pohybového aparátu a u starých psov je vhodné kontinuálne podávanie. Tablety sa podávajú denne podľa odporúčaného dávkovania priamo do tlamy, kde unikátna technológia zabezpečuje minimálnu lepivosť tablety.

Balenie: 60 tbl.

V prípravkoch nie sú použité syntetické ochucovadlá. Tablety obsahujú prírodné extrakty z morských živočíchov s rybou vôňou, psy ho veľmi dobre prijímajú priamo z ruky ako maškrtu.


 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.