+420 383 800 199
Výhodné balíčky
RC výhodné balíčky

Menforsan Prírodný repelentný šampón proti hmyzu 300ml

Menforsan Šampón repelent 300 ml

Prírodný antiparazitný repelent vo forme šampónu Menforsan je ideálnou prevenciou proti všetkým druhom hmyzu (blchy, kliešte, ploštice, roztoče, muchy, osy a komáre).

  • Pretože psí kožúšok predstavuje ideálne útočisko pre "breberky", ktoré sú predovšetkým v lete veľmi otravné, je potrebné používať ochranu nielen u ľudí, ale aj u zvierat.
  • Svrbenie, rozdráždená pokožka, rozbolavené rany ... nejedná sa o problém iba dlhosrstých plemien, ale aj tých krátkosrstých, a preto je nutné psíka zbaviť tohto problému.
  • Hlavným dôvodom k ochrane psíka je prenášanie rôznych chorôb, ktoré môžu byť nebezpečné.
  • Dôležitá je prevencia, preto neváhajte a aplikujte prípravok pri každom umývaní (šampónovaní). Vďaka tomuto prírodnému šampónu proti hmyzu zo špeciálnych extraktov bude Váš psík v bezpečí. Vďaka vyváženému pH je ideálny k častému používaniu.

Návod na použitie:
Na mokrú srsť naneste potrebné množstvo šampónu a vmasírujte. Pokračujte až do doby, kedy vznikne pena. Potom ju nechajte pár minút pôsobiť a dôkladne opláchnite. Vysušte. Vyčešte kefou.

Možno použiť na:
všetky plemená psov, vhodné aj pre psy už napadnuté

Zloženie:
Obsahuje výťažky z citronely, ktorý odpouzuje všetky druhy hmyzu. Zloženie je čisto na prírodnej báze, bez umelej parfumácie a má vyvážené pH. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Možno teda bezpečne používať aj u gravidných súk, šteniat a zvierat alergických na bežné insekticídy.

Hygienické prípravky majú dôležité miesto v starostlivosti o domácich miláčikov. V našej širokej ponuke určite nájdete to pravé aj pre vášho chlpáča. Šampóny pre psov, kondicionéry a gély, potreby pre starostlivosť o oči a uši, dentálnu hygienu aj špeciálne výcvikové prípravky oceníte v každodennom živote i pre príležitostné použitie.


Ako nás vidia naši zákazníci

RC
22.06.2021 14:11 Radoslava C.

Som veľmi spokojná s produktom a doručením tovarom

LO
22.06.2021 12:55 Lucia O.

som veľmi spokojná

VO
22.06.2021 11:51 Viera O.

Ok

Zobraziť všetky hodnotenia

 

Odoberajte náš newsletter

Dostávajte od nás zadarmo akcie a zľavové kódy, o ktorých sa inde na webe nedozviete.